Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf

DomovPortálE-ShopFAQRegistráciaKontaktPrihlásenie

Share | 

zvuk od rozvodov ako vysavac, co to moze byt,,, pri 2000 ot je to najhorsie

Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Goto down 
AutorSpráva
viloaj
Vodič
Vodič

Male
Vek : 29
Registrácia : 24.06.2009
Počet príspevkov : 167
Auto : GOLF 4, 1,4 16V AXP r.v.01

OdoslaťPredmet: zvuk od rozvodov ako vysavac, co to moze byt,,, pri 2000 ot je to najhorsie   9/6/2013, 20:48

cawte, chalani posledne 4 dni som spozoroval ze mi motor huci ako vysavac,,, najviac pri 2000 ot/min.
spociatku som si myslel ze to roby servo,,, raz mi to tak hucalo ked som mal malo oleja v nadobke,,, ale po zhodeni remena nahonu serva a alternatora som to vylucil,,, zvuk sa nezmenil,,, slo to s pod krytu rozvodov, nechcel som to rozoberat lebo auto som potreboval a nahradny diel aj tak nemam hned kde poriesit,,, co to moze byt,,, stretol sa s tym niekto,,,?
rozvody su SKF, menene pred 40 000 km,
motor 1,4 16V, AXP najazdene 234 000 km
Návrat hore Goto down
baciluss
VW Junior
VW Junior

Male
Vek : 36
Registrácia : 05.09.2007
Počet príspevkov : 2241
Auto : VW BORA 99, 1.9TDI AGR(66kW v serii)

OdoslaťPredmet: Re: zvuk od rozvodov ako vysavac, co to moze byt,,, pri 2000 ot je to najhorsie   31/8/2013, 23:20

mozno ti remen sucha o ten kryt z vnutra...zhod kryt a kukni to.
Návrat hore Goto down
viloaj
Vodič
Vodič

Male
Vek : 29
Registrácia : 24.06.2009
Počet príspevkov : 167
Auto : GOLF 4, 1,4 16V AXP r.v.01

OdoslaťPredmet: Re: zvuk od rozvodov ako vysavac, co to moze byt,,, pri 2000 ot je to najhorsie   3/9/2013, 19:54

temu mozete zmazat,,, zvuk vysavaca vychadzal z volnobezneho loziska spojky klimatizacie,,, auto ma uz 240000km,,, cize nic prekvapujuce ze nejake to lozisko uz odide. bolo dazive pocasie a vtedy to zacalo, no nasledujuci tyzden sa oteplilo a vsimol som si ze ked som jazdil cez den s klimu tak zvuk zmyzol ...
pre zaujemcov menit lozisko na volnobezke odkazujem ze je ho kus problem zohnat, ja som ho zohnal za 25€ , vyrobca ako prvo vyroba,,, no po vymene my odisla magneticka cievka spojky na klime,,, tak som musel kupit komplet novu cievku aj so spojku kde je uz aj lozisko , proste komplet, stalo to 45 € Very Happy Very Happy Very Happy
cize menit lozisko sa neoplati
Návrat hore Goto down
baciluss
VW Junior
VW Junior

Male
Vek : 36
Registrácia : 05.09.2007
Počet príspevkov : 2241
Auto : VW BORA 99, 1.9TDI AGR(66kW v serii)

OdoslaťPredmet: Re: zvuk od rozvodov ako vysavac, co to moze byt,,, pri 2000 ot je to najhorsie   4/9/2013, 15:42

Vdaka cennym informaciam sa tema mazat nebude. Dik.
Návrat hore Goto down
Sponsored content

OdoslaťPredmet: Re: zvuk od rozvodov ako vysavac, co to moze byt,,, pri 2000 ot je to najhorsie   Today at 11:42

Návrat hore Goto down

zvuk od rozvodov ako vysavac, co to moze byt,,, pri 2000 ot je to najhorsie
Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» zvuk od rozvodov ako vysavac, co to moze byt,,, pri 2000 ot je to najhorsie
» Po vymene rozvodov sa zmenil zvuk motora
» divny zvuk od podovzku
» Výmena Rozvodov
» nastavenie rozladenych rozvodov

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF IV 1997-2003 :: Servis & Pomoc a Tuning & Styling :: Motor-
Prejdi na: