Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf

DomovPortálE-ShopFAQRegistráciaKontaktPrihlásenie

Share | 

Výmena hydraulických zdvyhátok a strata výkonu a kolisanie otacok.

Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Goto down 
AutorSpráva
rado7216
Začiatočník
Začiatočník

Male
Vek : 39
Registrácia : 15.01.2012
Počet príspevkov : 4
Auto : VW Golf 1,4 16V 1999

OdoslaťPredmet: Výmena hydraulických zdvyhátok a strata výkonu a kolisanie otacok.   30/6/2013, 19:42

Ahoj golfaci potrebujem od Vas poradit.

Mam golf MK4 1,4 16v menil som hydraulicke zdvyhatka lebo mi to moc klepalo ale teraz po vymene ked nastartujem tak mi kolisu otacky z 700 na 1200 a tak dookola a stratil som vykon motoru. Ked zaradim trojku a sliapnem na plyn tak auto sa mi ledva hýbe.

Dakujem za radu.
Návrat hore Goto down
MIRECC
Pilot
Pilot

Vek : 38
Registrácia : 13.04.2008
Počet príspevkov : 898
Auto : VW GOLF VR6 SYNCRO,VW GOLF 1 Cabrio,Škoda Superb 1.8T,Seat Toledo I 1.8i

OdoslaťPredmet: Re: Výmena hydraulických zdvyhátok a strata výkonu a kolisanie otacok.   30/6/2013, 20:11

trafil si rozvod?
Návrat hore Goto down
rado7216
Začiatočník
Začiatočník

Male

OdoslaťPredmet: Re: Výmena hydraulických zdvyhátok a strata výkonu a kolisanie otacok.   30/6/2013, 20:16

@MIRECC napísal:
trafil si rozvod?

nie rozvody zu v poriadku najprv som to niekolko krat pretacal rucne az potom som to startoval
Návrat hore Goto down
rado7216
Začiatočník
Začiatočník

Male

OdoslaťPredmet: Re: Výmena hydraulických zdvyhátok a strata výkonu a kolisanie otacok.   7/7/2013, 15:00

no tak ako vidím že toto fórum mi nijako nepomôže tak na co ste ho vôbec zakladali ???
Návrat hore Goto down
MIRECC
Pilot
Pilot

Vek : 38
Registrácia : 13.04.2008
Počet príspevkov : 898
Auto : VW GOLF VR6 SYNCRO,VW GOLF 1 Cabrio,Škoda Superb 1.8T,Seat Toledo I 1.8i

OdoslaťPredmet: Re: Výmena hydraulických zdvyhátok a strata výkonu a kolisanie otacok.   8/7/2013, 00:48

tak začnem prví Laughing 

Forum je na to aby sme si tu pisali problemy a skusili ich nejak spoločne poriešit.To že ti nikto nenapisal znamená že asi ti nikto nevie pomôct alebo sa s týmto problemom nestretol.

Tak a teraz po mojom:

pokial si si vedel vymenit hydrauliku tak by si mal byt dost zrucný a chytrý na to aby si si to vedel dat na VAG pozriet hodnoty a najst chybu.Máš 3 prispevky a myslýš si že sa tu hned každy posere aby ti pomohol apotom sa viac neukažeš.To že si pretočil motorom ešte neznamená ža maš rozvod dobre.Keby si vyskušal googla tak by si zistil toto Približný počet výsledkov: 14 300 (0,29 sekúnd)
Návrat hore Goto down
rado7216
Začiatočník
Začiatočník

Male

OdoslaťPredmet: Re: Výmena hydraulických zdvyhátok a strata výkonu a kolisanie otacok.   8/7/2013, 14:48

Tak Mirko pokiaľ viem tak zručný som inak by som si to asi nedokázal vymeniť hľadal som všelijaké príspevky a áno aj na Google. Keby mam možnosť si to dat premerať na VAG tak to urobím aj bez tvojich zbytočných a urážajúcich komentárov. Už asi viem prečo máš teda 877 príspevkov. Wink

A pre tvoju informáciu auto nemalo výkon preto že to bolo posunuté o jeden zub co som si nevšimol keď som nasádzal remenicu. Moja chyba.

Ďakujem ti za skvelú radu a pomoc.
Návrat hore Goto down
mato88
VW Šialenec
VW Šialenec

Male
Vek : 36
Registrácia : 08.08.2007
Počet príspevkov : 5940
Auto : VW Golf III 2.0/110kw typ ABF,Skoda Octavia I 1.9/66kw typ ALH,VW Transporter T3 1.6D,VW Polo 1.4 16v

OdoslaťPredmet: Re: Výmena hydraulických zdvyhátok a strata výkonu a kolisanie otacok.   8/7/2013, 15:44

sa ukludni,nie si tu sam a kvoli tebe sa toto forum urcite nezakladalo,ked sa ti nepaci,chod si pisat na azet,tam ti mozno niekto poradi,Mirecc z 877 prispevkov ma 877 prispevkov na dost dobrej technickej urovni,vymenit si viem aj ja,ale ci spravne to uz je druha vec
Návrat hore Goto down
http://www.mkgarage.sk
Lajovw+
Agent
Agent

Male
Vek : 45
Registrácia : 13.04.2011
Počet príspevkov : 1541
Auto : AUDI A3 2.0TDI PD 125kW QUATTRO S-line ,ex VW GOLF 4 ,1,9 TDI PD 74kW ATD 2003

OdoslaťPredmet: Re: Výmena hydraulických zdvyhátok a strata výkonu a kolisanie otacok.   8/7/2013, 18:13

neviem čo sa rozčuluješ,presne toto sa ťa MIRECC pýtal, či si trafil rozvod...Takže ti dobre radil... čo keby si sa mu namiesto počítania príspevkov iba poďakoval...
Ja síce nie som automechanik, ale hneď ma napadlo niečo podobné a pochopil som z toho že sa ťa pýta či nemáš posunutý remeň na rozvodových remeniciach...
Ale šikovný si , veď nakoniec si si poradil aj bez tohto hnusného a neochotného fóra... A aj preto to tu takto vyzerá, že po prvom neúspechu sem napíšeš hneď reakciu ako majster sveta a pritom jedinú chybu si tu urobil ty...
A ten príspevok čo ideš teraz písať, že čo tu do toho mudrujem ja chuj, tak ani nepíš....
Návrat hore Goto down
Janny83
Pretekár
Pretekár

Male
Vek : 34
Registrácia : 07.11.2010
Počet príspevkov : 659
Auto : Golf IV 1.8T AUM 2002

OdoslaťPredmet: Re: Výmena hydraulických zdvyhátok a strata výkonu a kolisanie otacok.   8/7/2013, 18:54

Radko teraz si pekne sadkaj za tu svietiacu stvorcovu vec, pozorne si precitaj vsetky prispevky od teba a Mireca a ak mas aspon priemernu inteligenciu pochopis co je spravne aby si urobil scratch 
Návrat hore Goto down
baciluss
VW Junior
VW Junior

Male
Vek : 37
Registrácia : 05.09.2007
Počet príspevkov : 2241
Auto : VW BORA 99, 1.9TDI AGR(66kW v serii)

OdoslaťPredmet: Re: Výmena hydraulických zdvyhátok a strata výkonu a kolisanie otacok.   31/8/2013, 19:06

Miro ma zas raz prekvapil...zasah na prvy pokus Wink Tema zachadza kam netreba. Zamykam a mazem ak mate nieco proti piste mi spravu.
Návrat hore Goto down
Sponsored content

OdoslaťPredmet: Re: Výmena hydraulických zdvyhátok a strata výkonu a kolisanie otacok.   

Návrat hore Goto down

Výmena hydraulických zdvyhátok a strata výkonu a kolisanie otacok.
Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Výmena hydraulických zdvyhátok a strata výkonu a kolisanie otacok.
» strata vykonu do kopca
» Blikanie kontroliek strata výkonu
» Pokles výkonu
» PROBLEM S DIMIWOSťOU A STRATA OLEJA

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF IV 1997-2003 :: Servis & Pomoc a Tuning & Styling :: Motor-
Prejdi na: