Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf

DomovPortálE-ShopFAQRegistráciaKontaktPrihlásenie

Share | 

Zdochynania motora

Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Goto down 
AutorSpráva
Physx
Začiatočník
Začiatočník

Male
Registrácia : 11.04.2013
Počet príspevkov : 18
Auto : VW Golf IV 1.6 16V

OdoslaťPredmet: Zdochynania motora   15/1/2014, 20:54

Zdravim,
mam taky mensi problem s mojou G4. Uz 2 krat sa mi stalo, ze mi zacali padat otacky a auto zacalo spomalovat a po niekolkych sekundach zase nakoplo. Uz som kvoli tomu menil, palivovy filter, no vo filtri to nebolo, lebo druhy krat sa mi to stalo po vymene. Precital som viacere prispevky, kde mali ludia podony problem, niekde to bol filter, niekde cidlo, inde pal. cerpadlo a tiez som nasiel asi najpravdepodobnejsiu moznost skrtiaca klapka. Chcel by som ju len skontrolovat, ci nie je nahodou zanesena, lebo vacsinou ten problem sa vyskytoval na mieste so stupanim. Nemusi to byt ani skrtiaca klapka, ale predtym ako by som nieco menil, by som chcel aspon toto skontrolovat, lebo ani VAG nevypisal chybu. Tak ak je tu niekto z Bratislavy alebo z okolia a uz ma nejake skusenosti s cistenim skrt. klapky, bolo by to super a mozno ani nebude zanesena a problem bude uplne inde, len ja nie som taky odbornik aby som sa si to vedel skontrolovat a vycistit ako napr. filtre a pod.
Dakujem za pomoc Smile

Návrat hore Goto down
Stratosko 1.9tdi
Začiatočník
Začiatočník

Male
Vek : 25
Registrácia : 29.12.2013
Počet príspevkov : 21
Auto : golf 4 Variant ATD

OdoslaťPredmet: Re: Zdochynania motora   29/1/2014, 17:40

skus si pozriet rele..jedno rele neviem oznacenie ked zajazdy odpojis kus pojdes a potom ta vypne a zapne moze byt ze ti rele odchadza da sato zistit ak zhodis platy a das nan ruku nemalo by byt horuce ja som mal tento problem a ukazola sa ze je to chyba za 5eur a vymenil som filter pozrel cerpadlo aj klapku..skus si pozriet rele popripade vymenit... ak mas schemu je pekne nakreslene ktore to je
Návrat hore Goto down
Physx
Začiatočník
Začiatočník

Male
Registrácia : 11.04.2013
Počet príspevkov : 18
Auto : VW Golf IV 1.6 16V

OdoslaťPredmet: Re: Zdochynania motora   8/2/2014, 23:28

Diky za radu, skontrolujem to
Návrat hore Goto down
Sponsored content

OdoslaťPredmet: Re: Zdochynania motora   

Návrat hore Goto down

Zdochynania motora
Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Pieskovanie motora
» Klepot motora, ojnice, ktore kloziska, a ake MOMENTY na dotahovanie maju byt kde
» teplota motora
» Kde sa nachádza číslo motora?
» teplota motora,potrebujem radu

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF IV 1997-2003 :: Servis & Pomoc a Tuning & Styling :: Motor-
Prejdi na: