Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf

DomovPortálE-ShopFAQRegistráciaKontaktPrihlásenie

Share | 

problem s chladiacou kvapalinou

Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Goto down 
AutorSpráva
Physx
Začiatočník
Začiatočník

Male
Registrácia : 11.04.2013
Počet príspevkov : 18
Auto : VW Golf IV 1.6 16V

OdoslaťPredmet: problem s chladiacou kvapalinou   29/3/2014, 22:08

Zdravim
mam problem s mojim golfikom, ze mi vyteka z podvozku chladiaca kvapalina, ide to zo strany spolujazdca kde su hadicky. Ked sa zahreje motor a otvorim vycko na chladiacej kvapaline tak zacne vriet, vystupi voda asi 4 cm nad rysku a potom sa vypari a ostane len chladiaca. Chladiaca kvapalina mi nemizne. Dalsi z problemov je, ze mam vodu v oleji, vytvara sa emulzia aj na vycku. Je pravda, ze som jazdim vacsinou kratke trasy a v zime sa zo moze robit, ale vzhladom na tu vodu aj v chladiacej a v oleji a to pretekanie, si myslim, ze to moze byt tesnenie hlavy valcov. Mozno co suvisi s tymto problemom je aj to, ze vzdy rano ked auto nastartujem tak zacne triast motor, ako keby siel skapat a po par sekundach nakopne, potom uz ide dobre.
Menil som pred tyzdnom termostat, ktory mi neotvaral, aj cidlo, ale problem s tecenim a varenim sa chladiacej sa nevyriesil. Teplota motora - 90, ked sa zahreje, vyssie to nejde. V pondelok idem do servisu, ale aj tak ak nahodou tusite o niecom tak mi skuste poradit, bude vdacny za kazdu radu, alebo skusesnot s niecim takymto.
Návrat hore Goto down
lubokoty
Autoškolák
Autoškolák

Male
Vek : 41
Registrácia : 09.10.2007
Počet príspevkov : 66
Auto : GOLF IV 1,9 Tdi, ALH, 66kW, Golf VI 1,6Tdi 77kW

OdoslaťPredmet: Re: problem s chladiacou kvapalinou   20/8/2014, 20:14

nemas nahodou olej vo vode nie naopak ako pises?Ak pises o vicko hcladiacej nadobky tak na 100% je v prdeli tesnenie hlavy a o tom vytekani chladiacej z pozvozdku som neporozumel kedze pises ze sa netrati, treba foto
Návrat hore Goto down

problem s chladiacou kvapalinou
Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» problem s chladiacou kvapalinou
» Golf 1.4 Problem pri startovani
» PROBLEM MOTOR
» problem s ABS
» problem svetla

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF IV 1997-2003 :: Servis & Pomoc a Tuning & Styling :: Motor-
Prejdi na: