Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf

DomovPortálE-ShopFAQRegistráciaKontaktPrihlásenie

Share | 

Skusenosti s prestavbovymi HID sadami...

Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Goto down 
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorSpráva
Anonymný
Anonymný

OdoslaťPredmet: Re: Skusenosti s prestavbovymi HID sadami...   1/12/2008, 10:38

ano je to normal inak idu aj po cocke ked vidia ze neni naklapanie pomocou cidiel. ale vsetko je zavisle na tom ci ta zastavia lebo pri jazde nezistia ze nemas cidlo ale naklapas koleckom.
Návrat hore Goto down
Lucko
Agent
Agent

Male
Vek : 33
Registrácia : 31.03.2008
Počet príspevkov : 1822
Auto : VW Passat B5 1.9 TDI AFN

OdoslaťPredmet: Re: Skusenosti s prestavbovymi HID sadami...   1/12/2008, 10:48

ivco85 napísal:
prave v sobotu som bol v rakusku a rakuski cajti tam riesili jednoho frajera na peugeote 307 so slovenskými TN znackami....a zaujalo ma to preto lebo po ceste tam som ho stretol a vysvecoval si krasne HID sadou..cestou spat uz som len videl ako mal otvorenu kapotu, policajti nad nim a stavim sa ze menil ziarovky za povodne....a to este neviem wieviel Euro im tam nechal.Smile

to uz v rakusku ho zastavili alebo na hraniciach niekto
Návrat hore Goto down
zuzko
Agent
Agent

Male
Registrácia : 04.09.2007
Počet príspevkov : 1724
Auto : opel vectra 2.0 16V

OdoslaťPredmet: Re: Skusenosti s prestavbovymi HID sadami...   1/12/2008, 10:50

turiesite veci kazdemu sa to paci a kazdy si to dava rakusko rakusko keby ta tu chceli dojebat tak ta dojebu aj ked nemas HID sadu aj to ci cockove svetla alebo nie a volvo tisim S60 nema cockove a ma len normalne paraboly a ma tam xenon ide o to ci tam mas clonu ked tam nemas clonu tak oslnukes jak svina ja mam origo hella svetla look GIV a mam tam clonu a svieti to dobre a nikoho neoslnujem
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný

OdoslaťPredmet: Re: Skusenosti s prestavbovymi HID sadami...   1/12/2008, 10:53

neviem co sem tahas volvo tam je inak riesena aj parabola. je rozdiel mat xenon parabole ktora je na to a v parabole ktora je na obyc. halogen
Návrat hore Goto down
Lucko
Agent
Agent

Male
Registrácia : 31.03.2008
Počet príspevkov : 1822
Auto : VW Passat B5 1.9 TDI AFN

OdoslaťPredmet: Re: Skusenosti s prestavbovymi HID sadami...   1/12/2008, 10:56

zuzko napísal:
turiesite veci kazdemu sa to paci a kazdy si to dava rakusko rakusko keby ta tu chceli dojebat tak ta dojebu aj ked nemas HID sadu aj to ci cockove svetla alebo nie a volvo tisim S60 nema cockove a ma len normalne paraboly a ma tam xenon ide o to ci tam mas clonu ked tam nemas clonu tak oslnukes jak svina ja mam origo hella svetla look GIV a mam tam clonu a svieti to dobre a nikoho neoslnujem

napr. sused ma KIA Sportige ci jak sa ta suka vola, nema cocku ale ma xenony od vyroby. a svieti jak blazon vysoko. ja mam tiez clonu,neviem jak to maju ine auto co oslnuju ci ju maju tiez....

zuzko suhlasim s tim co pises, ked ta chcu dojebat u nas tak vzdy si nieco najdu...mne raz este aj lekarnicku kontroloval podla zoznamu ci tam vsetko mam ked mi nic nemohol najst.
Návrat hore Goto down
zuzko
Agent
Agent

Male
Registrácia : 04.09.2007
Počet príspevkov : 1724
Auto : opel vectra 2.0 16V

OdoslaťPredmet: Re: Skusenosti s prestavbovymi HID sadami...   1/12/2008, 11:05

no sak prave ja uz tie veci neriesim kamos ma nove auto zastavili ho mal ho asi necely den a uz dostal pokutu tusim ze nevedel najst trojuholnik mal ho tam ale nejako divne ulozeny asi tak chudak bol z toho vystresovany a policajtovi sa to pacilo a co uz skratka ja mam trojku golfika a uz navonok je vidiet ze nieje seria a uz to je len dovod k zastaveniu asi tak
Návrat hore Goto down
apophis
Pilot
Pilot

Male
Vek : 34
Registrácia : 07.05.2008
Počet príspevkov : 952
Auto : Golf IV 1.8T 4motion - rachotina

OdoslaťPredmet: Re: Skusenosti s prestavbovymi HID sadami...   1/12/2008, 15:12

diskusia je dobra, mna napriklad zaujima, ci ma za to doondeju rakuski a nemecki policajti, aj ked mam origo xenony, ale nemam naklapanie dorobene. takze sa nesmiem nechat zastavit, lebo ja tam H7 ziarovku uz nedam Smile
Návrat hore Goto down
tdk
Pretekár
Pretekár

Male
Vek : 34
Registrácia : 01.06.2008
Počet príspevkov : 506
Auto : G4 1.9TDI ALH

OdoslaťPredmet: Re: Skusenosti s prestavbovymi HID sadami...   1/12/2008, 21:16

ja tiez suhlasim so zuzkom....ja si svetla proste stiahnem v pripade ze ideme viaceri a niekto mi blikne a je pohoda. a ked zacnu po tom u nas ist nejak extra tvrdo aky problem......vymenim spat za halogen a je to......ale kym zacnu tu to riesit budem sa uz dufam vozit na inej kare kde taketo veci riesit nebudem .... :race: klop klop Smile
Návrat hore Goto down
Sponsored content

OdoslaťPredmet: Re: Skusenosti s prestavbovymi HID sadami...   

Návrat hore Goto down

Skusenosti s prestavbovymi HID sadami...
Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Návrat hore 
Strana 4 z 5Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Skusenosti s prestavbovymi HID sadami...
» Ma niekto skusenosti s alarmom Sentinel 2200M..?
» skusenosti s tdi 85kw pd
» skusenosti s 1.9 TDI ASZ 96kW
» ktore pneu?

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF IV 1997-2003 :: Servis & Pomoc a Tuning & Styling :: Ostatné-
Prejdi na: