Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf

DomovPortálE-ShopFAQRegistráciaKontaktPrihlásenie

Share | 

Zdravim poradte mi prosim niekto kde by zohnal cely gombik na vystrazne smerovky

Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Goto down 
AutorSpráva
ahmed
Začiatočník
Začiatočník

Registrácia : 26.09.2008
Počet príspevkov : 2

OdoslaťPredmet: Zdravim poradte mi prosim niekto kde by zohnal cely gombik na vystrazne smerovky   2/10/2008, 11:08

Zdravim poradte mi prosim niekto kde by zohnal cely gombik na vystrazne smerovky uz mi stoho docela dost je....e nikto to nema ani v originalnom VW v elite mipovedali ze take pic.....viny nedrzia ,auto stang a auto vKelly detto a na vrakovisku to tiez nemaju..
Návrat hore Goto down
baciluss
VW Junior
VW Junior

Male
Vek : 36
Registrácia : 05.09.2007
Počet príspevkov : 2241
Auto : VW BORA 99, 1.9TDI AGR(66kW v serii)

OdoslaťPredmet: Re: Zdravim poradte mi prosim niekto kde by zohnal cely gombik na vystrazne smerovky   2/10/2008, 17:09

@ahmed napísal:
Zdravim poradte mi prosim niekto kde by zohnal cely gombik na vystrazne smerovky uz mi stoho docela dost je....e nikto to nema ani v originalnom VW v elite mipovedali ze take pic.....viny nedrzia ,auto stang a auto vKelly detto a na vrakovisku to tiez nemaju..
Myslis cely ten spinac na vystrazne???
Návrat hore Goto down
ivco85
VW Junior
VW Junior

Male
Vek : 31
Registrácia : 27.09.2007
Počet príspevkov : 2314
Auto : VW Golf IV 1,6 16V BCB

OdoslaťPredmet: Re: Zdravim poradte mi prosim niekto kde by zohnal cely gombik na vystrazne smerovky   2/10/2008, 21:57

no ten by sa mal dat urcite kupit vo VW..vsetko na golfa kupis vo VW:)ak chces napisem ti aj presne cislo...
a kde na vrakovisku si pozeral..poslem ti tolko linkov kde to zozenes ze sa nespamatas z toho..treba len hladat..Smile
Návrat hore Goto down
baciluss
VW Junior
VW Junior

Male
Vek : 36
Registrácia : 05.09.2007
Počet príspevkov : 2241
Auto : VW BORA 99, 1.9TDI AGR(66kW v serii)

OdoslaťPredmet: Re: Zdravim poradte mi prosim niekto kde by zohnal cely gombik na vystrazne smerovky   13/10/2008, 01:04

@ahmed napísal:
este ho potrebujes??? vedel by som o jednom Wink
Návrat hore Goto down
Sponsored content

OdoslaťPredmet: Re: Zdravim poradte mi prosim niekto kde by zohnal cely gombik na vystrazne smerovky   

Návrat hore Goto down

Zdravim poradte mi prosim niekto kde by zohnal cely gombik na vystrazne smerovky
Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» problem s klimatizaciou-PORADTE PLS
» prosim poradte po preradeni nema golfik ziadny tah:(
» Prosim poradte pri vymene motora z SDI na TDI
» ma niekto 1.6 74kw ? poradte mi pls s kupou
» Neviete prosim vas niekto mi poradit nefunguju mi smerovky

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF IV 1997-2003 :: Servis & Pomoc a Tuning & Styling :: Interiér-
Prejdi na: