Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf

DomovPortálE-ShopFAQRegistráciaKontaktPrihlásenie

Share | 

Aké xenóny alebo žiarovky?

Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Goto down 
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorSpráva
iFresh
Začiatočník
Začiatočník

Male
Vek : 26
Registrácia : 14.04.2009
Počet príspevkov : 29
Auto : VW GOLF 1,9 TDI

OdoslaťPredmet: Re: Aké xenóny alebo žiarovky?   11/5/2009, 21:52

takz ena tych prvych dvoch je ta spz-mam tam tie LEDky, na dalsich dvoch su parkovacky biele typ LED. a na dalsich troch su stretavacky xenesis aj s parkovackami. ale lepsie raz vidiet nazivo ako 100 krat na fotkach.
Návrat hore Goto down
MuFFin0
Vodič
Vodič

Male
Vek : 30
Registrácia : 25.01.2009
Počet príspevkov : 234
Auto : GIV 1,9 TDI 66kW AGR

OdoslaťPredmet: Re: Aké xenóny alebo žiarovky?   12/5/2009, 16:16

skoda tej zlej kvality fotiek...no tie ledky na spz vyzeraju fajn ale na tvojom mieste by som si ich troska vnutri pootocil aby neboli nasmerovane kolmo dolu pretoze toto sa mi zda trochu moc, inak aj ja som mal asi 3 tyzdne nejake noname biele ledky pri spz ale jedna mi po tych 3 tyzdnoch odisla takze som to dal dole (musela to byt kvalitka ked to vydrzalo "az" 3 tyzdne), tie parkovacky vyzeraju dost dobre no ale maju dost modry "nadych" a tie stretavacky zas idu dost do cervena...no ale je pravda ze fotky vzdy skresluju takze nazivo to moze vyzerat uplne inak...ale dik za foto, aspon mam teraz ako taku predstavu o xenesis ziarovkach...
Návrat hore Goto down
iFresh
Začiatočník
Začiatočník

Male
Vek : 26
Registrácia : 14.04.2009
Počet príspevkov : 29
Auto : VW GOLF 1,9 TDI

OdoslaťPredmet: Re: Aké xenóny alebo žiarovky?   12/5/2009, 20:22

@MuFFin0 napísal:
skoda tej zlej kvality fotiek...no tie ledky na spz vyzeraju fajn ale na tvojom mieste by som si ich troska vnutri pootocil aby neboli nasmerovane kolmo dolu pretoze toto sa mi zda trochu moc, inak aj ja som mal asi 3 tyzdne nejake noname biele ledky pri spz ale jedna mi po tych 3 tyzdnoch odisla takze som to dal dole (musela to byt kvalitka ked to vydrzalo "az" 3 tyzdne), tie parkovacky vyzeraju dost dobre no ale maju dost modry "nadych" a tie stretavacky zas idu dost do cervena...no ale je pravda ze fotky vzdy skresluju takze nazivo to moze vyzerat uplne inak...ale dik za foto, aspon mam teraz ako taku predstavu o xenesis ziarovkach...
to do cervena sa ti zda,lebo je napi* kvalita Evil or Very Mad
Návrat hore Goto down
Sponsored content

OdoslaťPredmet: Re: Aké xenóny alebo žiarovky?   

Návrat hore Goto down

Aké xenóny alebo žiarovky?
Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Návrat hore 
Strana 3 z 3Choď na stránku : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Aké xenóny alebo žiarovky?
» Žiarovky plnene xenon plynom
» žiarovky plnené xenonovým plynom
» Žiarovky H1
» vzduch alebo plyn

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF IV 1997-2003 :: Servis & Pomoc a Tuning & Styling :: Interiér-
Prejdi na: