Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf

DomovPortálE-ShopFAQRegistráciaKontaktPrihlásenie

Share | 

Hlada sa osoba , ktora mi vie do TP Zapisat vecsi rozmer kolies za Eura :P

Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Goto down 
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorSpráva
ivco85
VW Junior
VW Junior

Male
Vek : 32
Registrácia : 27.09.2007
Počet príspevkov : 2314
Auto : VW Golf IV 1,6 16V BCB

OdoslaťPredmet: Re: Hlada sa osoba , ktora mi vie do TP Zapisat vecsi rozmer kolies za Eura :P   17/2/2009, 22:36

baciluss napísal:
ivco85 napísal:
baciluss napísal:
No vidim to tak ze napisem do Nemecka pokial mozno priamo do Wolfsburgu Suspect
Baci potom kontaktuj pana Martina Winterkorna a povedz ze mas kontakt odo mna Cool
A to je kto??? Shocked
vygoogli Laughing
Návrat hore Goto down
01lukasss01
Profík
Profík

Male
Registrácia : 06.09.2007
Počet príspevkov : 1088
Auto : VW G4 1,9TDI 81kW AHF

OdoslaťPredmet: Re: Hlada sa osoba , ktora mi vie do TP Zapisat vecsi rozmer kolies za Eura :P   18/2/2009, 15:29

baciluss napísal:
01lukasss01 napísal:
Kuric: swas ja chcem len tolko ako sa tu spominalo doprvny inpek. s tym nema ozaj nic zapisuju to v prislusnom meste na okesnom urade odelenie cestnej pozemnej komunikacie.. A ten papier na schvalenie ti da kazdy pneuservis ktori aj predava dysky a pneu... Ale daju ti certifikat len na tie znacky ktore predavaju alebo na ktore maju oni cert. S tym papierom skocis na ten urad kupis si 3eurovi kolok a je to hotovo... trva to neceliiich 5min na tom urade.. A ak ti ide oto ze budes mat zapisanu inu znacku ako tam mas tak to ta trapit nemusiiii uz vidiiim policajta ako lezie pod auto alebo si dava dolu koleso aby sa bozrel na znacku... Laughing je to uuuplne jednoduche.
Lukas lenze pneuservis co dava tento certifikat ti ho da len v pripade ze u nich kupis kolesa.
Tato tema ma zacina zas hodne trapit lebo som sa chcel pustit do prerabky kolies ale sa mi to neoplati ked ich nemozem zapisat. Chlpaty pojdu cez sezonu urcite po kolesach lebo je to cista ryza pre nich. Uz vidim ako cakaju na zrazoch aby buzerovali ludi. Takze otazka znie : Ako sa dopracovat k certifikatu???
Pocuj mato co mal peugeota205 teraz nedavno isiel k chmelovy tam mu dali certifikat aj ked nemal u nich kupovane kolesa a kolesa uz ma nejaky ten cas zapisane v tech...
Návrat hore Goto down
Psychopath
Začiatočník
Začiatočník

Male
Vek : 29
Registrácia : 29.01.2009
Počet príspevkov : 8
Auto : VW GOLF 1.9 TDI 81kw

OdoslaťPredmet: Re: Hlada sa osoba , ktora mi vie do TP Zapisat vecsi rozmer kolies za Eura :P   16/4/2009, 18:52

A nahodou Presovsky kraj za eura?????hmm je tu nejaky clovek ktorx to dokaze??
Návrat hore Goto down
Sponsored content

OdoslaťPredmet: Re: Hlada sa osoba , ktora mi vie do TP Zapisat vecsi rozmer kolies za Eura :P   

Návrat hore Goto down

Hlada sa osoba , ktora mi vie do TP Zapisat vecsi rozmer kolies za Eura :P
Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Návrat hore 
Strana 3 z 3Choď na stránku : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Hlada sa osoba , ktora mi vie do TP Zapisat vecsi rozmer kolies za Eura :P
» hlada sa fakt schopny mechanik
» El.Stahovanie okien,osvetlenie interieru
» snimac teploty????ventilator chladica
» Dvojvlaknova ziarovka v zadnych brzdovych svetlach

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF IV 1997-2003 :: Servis & Pomoc a Tuning & Styling :: Ostatné-
Prejdi na: