Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf

DomovPortálE-ShopFAQRegistráciaKontaktPrihlásenie

Share | 

Po výmene rozvodov motor na voľnobehu šklbe

Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Goto down 
AutorSpráva
Skywo
Začiatočník
Začiatočník

Male
Vek : 35
Registrácia : 29.11.2008
Počet príspevkov : 32
Auto : Golf IV 1.9 SDI

OdoslaťPredmet: Po výmene rozvodov motor na voľnobehu šklbe   17/3/2009, 19:56

Viem ze sa to tu uz rozoberalo, ale to co potrebujem som nenasiel. Prehodili sme rozvody a auto pri zohriatom motore na volnobehu sklbe. Cerpadlo je nastavene presne, vacka tiez (mozno daka 10tinka milimetra) a riska na zotrvacniku tiez. Len mi mechanik vravi, ze by som tam nemal mat risku, ale nulku s vymedzenou hornou a dolnou uvratou, ja tam nic take nemam. ked sme zhadzovali stare rozvody tak ta ryska bola o centimeter posunuta, ale nebolo to dobre nastavene lebo mi spaliny prebijalo do sania, bolo zasrate od sadzi. Drbeme sa s tym uz 3ti den. Kazdu info privitam.
Návrat hore Goto down
Jojo sdi
Pretekár
Pretekár

Male
Vek : 43
Registrácia : 13.02.2009
Počet príspevkov : 490
Auto : GOLF 4 2001 1,9SDI AQM Uspávač hadov

OdoslaťPredmet: Re: Po výmene rozvodov motor na voľnobehu šklbe   17/3/2009, 20:40

maly ste zaistenu vacku,cerpadlo s kolikom,na cerpadle povolene tie tri sroby? na zotrvaku ma byt ryska ine tam neni.
Návrat hore Goto down
Skywo
Začiatočník
Začiatočník

Male

OdoslaťPredmet: Re: Po výmene rozvodov motor na voľnobehu šklbe   17/3/2009, 20:51

Vacka zaistena pripravkom, vymedzena sparometrom, na cerpadle povolene tie 3 sroby, riska na zotrvacniku nastavena. A aj tak po zohriati motor sklbe
Návrat hore Goto down
Jojo sdi
Pretekár
Pretekár

Male

OdoslaťPredmet: Re: Po výmene rozvodov motor na voľnobehu šklbe   17/3/2009, 21:00

ale nanapisal si,ci bolo cerpadlo zaistene kolikom Shocked skus povolit tie tri sroby a stredovu maticu opatrne pootocit do lava,ale iba kusok. ak nepomoze tak to iste ale do prava. ja som robil rozvody minuly vikend a na supu som to trafil cheers kym povolis tie sroby,oznac si to kde to bolo.
Návrat hore Goto down
Skywo
Začiatočník
Začiatočník

Male

OdoslaťPredmet: Re: Po výmene rozvodov motor na voľnobehu šklbe   17/3/2009, 21:12

Tak to ti gratulujem Smile Ja som ich mal uz pred vymenou rostelovane. No tak cerpadlo bolo zaistene kolikom, aj sme povolili srobky a skusali tocit ako hovoris a nic, iba co sme ho znovu rostelovali. Na zotrvacniku mas risku alebo nulku? 
Návrat hore Goto down
Jojo sdi
Pretekár
Pretekár

Male

OdoslaťPredmet: Re: Po výmene rozvodov motor na voľnobehu šklbe   17/3/2009, 21:19

ja tam mam rysku,nic ine tam nemam. a sadze v sani su normalne,ved mas EGR,ci nie? Evil or Very Mad sluzi na prisavanie spalin do motora. emisie! neskusal si to pichnut na VAG? co ste este povolovali,alebo odpajali?
Návrat hore Goto down
Skywo
Začiatočník
Začiatočník

Male

OdoslaťPredmet: Re: Po výmene rozvodov motor na voľnobehu šklbe   17/3/2009, 21:36

NaVAG sme to nepichli, bude to treba lebo takto to pojde donekonecna. Koleso na vacke bolo dole, cerpadlo povolene, vodna pumpa sa menila, vodiace kladky, veko ventilov. tam toho bolo hodne. 
Návrat hore Goto down
Jojo sdi
Pretekár
Pretekár

Male

OdoslaťPredmet: Re: Po výmene rozvodov motor na voľnobehu šklbe   17/3/2009, 21:42

uz fakt netusim. skus ten VAG a potom napis,co a ako. ak ma este nieco napadne,ozvem sa.
Návrat hore Goto down
Skywo
Začiatočník
Začiatočník

Male

OdoslaťPredmet: Re: Po výmene rozvodov motor na voľnobehu šklbe   20/3/2009, 20:38

Problem vyrieseny. Vraj to bolo nieco s nedostatocnym napatim v baterke a kedze nebol zalozeny alternator tak to nedavalo stavu do riadiacky vraj
Návrat hore Goto down
Jojo sdi
Pretekár
Pretekár

Male

OdoslaťPredmet: Re: Po výmene rozvodov motor na voľnobehu šklbe   20/3/2009, 23:21

no pekne a to si nevedel? Very Happy
Návrat hore Goto down
Skywo
Začiatočník
Začiatočník

Male

OdoslaťPredmet: Re: Po výmene rozvodov motor na voľnobehu šklbe   21/3/2009, 10:01

no nevedel Very Happy ale uz viem
Návrat hore Goto down
Sponsored content

OdoslaťPredmet: Re: Po výmene rozvodov motor na voľnobehu šklbe   

Návrat hore Goto down

Po výmene rozvodov motor na voľnobehu šklbe
Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Po výmene rozvodov motor na voľnobehu šklbe
» Po vymene rozvodov sa zmenil zvuk motora
» Po výmene rozvodov počuť pískanie
» motor 1.6 ibiza do G2???
» Motor 1.9tdi do G2

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF IV 1997-2003 :: Servis & Pomoc a Tuning & Styling :: Motor-
Prejdi na: