Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf

DomovPortálE-ShopFAQRegistráciaKontaktPrihlásenie

Share | 

Výmena spojky - čo všetko potrebujem

Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Goto down 
AutorSpráva
Zender Triskac
Začiatočník
Začiatočník

Male
Registrácia : 14.04.2008
Počet príspevkov : 29
Auto : VW Golf IV TDI 110 kW

OdoslaťPredmet: Výmena spojky - čo všetko potrebujem   15/5/2009, 01:32

Zdravim pani....zacina mi celkom slusne smykat spojka....asi som ju uz dokoncil Very Happy potrebujem radu aku spojku kupit a vsetko okolo toho...chlapik zo servisu vravel,ze komplet spojku plus zotrvacnik mam ceknut na nete....kto tomu rozumie pls poradte co mam kupit ....Motor GIV r.v. 2001-2 , tdi gti 110 kw ARL, 140 000 km....mozno dakych 50 000 plus..to netusim...zatim dakujem
Návrat hore Goto down
boraTDI
Profík
Profík

Male
Vek : 36
Registrácia : 09.04.2008
Počet príspevkov : 1091
Auto : GIV TDI GTI

OdoslaťPredmet: Re: Výmena spojky - čo všetko potrebujem   16/5/2009, 14:18

ahoj

najprv napí či máš chip a koľko ps a viem ti dať čílo na človeka čo ti dá dobrú cenu na celú sadu , ja riešim zotrvačník alebo potom už kúpiť origo zotvačník a dať si urobiť keramiku to je jedna možnosť a ked máš dosť money tak kúpiť origo sachsengineering do 500Nm a máš pokoj ale počítaj cca 800-1000e
Návrat hore Goto down
Zender Triskac
Začiatočník
Začiatočník

Male
Registrácia : 14.04.2008
Počet príspevkov : 29
Auto : VW Golf IV TDI 110 kW

OdoslaťPredmet: Re: Výmena spojky - čo všetko potrebujem   21/5/2009, 01:54

no je to origo 110kw takze 150 ps .....chip tam nie je ziaden...zacalo to z jedneho dna na druhy.....vcera som mu dal zabrat ....presiel som 1000 kilakov a spojka nic....nesmyka....ani 4 ani 5 stupen kde to robilo najvacsi problem...teraz nic....neviem ci sa k spojke nedostal olej a bola mokra abo co ,ale kukal som a nikde olej netecie tak fakt neviem...auto ide da sa vytacat a nic....mozno sa mi zda trosku slabsi vykon ale taha a je tam aj pekne citit kedy zabera najviac turbo...som z toho somar....nech nekupujem zbytocne spojku ked ju mozno nebude treba...a hej inak auto ma na palub. 142 000 no je mozne ,ze je tam daka 50 tka dole stiahnuta....
Návrat hore Goto down
Sponsored content

OdoslaťPredmet: Re: Výmena spojky - čo všetko potrebujem   

Návrat hore Goto down

Výmena spojky - čo všetko potrebujem
Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Výmena spojky - čo všetko potrebujem
» AEE výmena spojky
» Výmena lambda sondy - môžem použiť univerzálnu
» Výmena osvetlenia ovládania kúrenia
» čo potrebujem na diagnostiku?

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF IV 1997-2003 :: Servis & Pomoc a Tuning & Styling :: Motor-
Prejdi na: