Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf

DomovPortálE-ShopFAQRegistráciaKontaktPrihlásenie

Share | 

cidlo teploty motora,co riadi aj rucicku budiku

Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Goto down 
Choď na stránku : Previous  1, 2
AutorSpráva
baciluss
VW Junior
VW Junior

Male
Vek : 36
Registrácia : 05.09.2007
Počet príspevkov : 2241
Auto : VW BORA 99, 1.9TDI AGR(66kW v serii)

OdoslaťPredmet: Re: cidlo teploty motora,co riadi aj rucicku budiku   1/12/2011, 01:42

naxan253 napísal:
mam mensi problem s cidlom a potrebujem ho vymenit len ho neviem najst niekto nahodou kde je?? 2.8L VR6 motor vdaka
Z boku na hlave zo strany prevodovky na telese termostatu. Kusok od tej podtlakovej banky na sacom ustrojenstve. 4-polovy konektor.
Návrat hore Goto down
baciluss
VW Junior
VW Junior

Male
Vek : 36
Registrácia : 05.09.2007
Počet príspevkov : 2241
Auto : VW BORA 99, 1.9TDI AGR(66kW v serii)

OdoslaťPredmet: Re: cidlo teploty motora,co riadi aj rucicku budiku   1/12/2011, 01:55

roni17 napísal:
GOLF 1.8 benzin 92 kw Prosím vás vie niekto poradiť?....Idem meniť tento snímačik lebo mam pocit ze vydáva zlý signál pretože za jazdy my ukazuje teplotu 0 ale kúri ako divý tým som teda vylúčil ze nejde o chybu Termostatu!.....ale zas na mieste sa mi voda zohreje na 90 a chcem vedieť ci je ten snímač iba jeden teda hlavný a ci je vôbec napojený priamo na Riadiacu Jednotku?pretože po odpojení toho konektoru by sa mal zmenil chod motora a mne bežal stále rovnako ako aj predtým....dakujem za skoru odpoved!! Smile
Tvoju temu som presunul sem aby zbytocne nebola zas dalsia o tom istom. Snimac mas zo strany prevodovky hned na tom plastovom rozvode vody a osadeny smerom hore. 4- polovy konektor. Tu si precitaj viac o konstrukcii toho cidla a najdes odpoved na svoji otazku : http://www.vwgolf-club.net/t1088-topic?highlight=snimac+teploty
Návrat hore Goto down
roni17
Začiatočník
Začiatočník

Male
Registrácia : 30.11.2011
Počet príspevkov : 7
Auto : VW GOLF 1999 1.8b 92kw

OdoslaťPredmet: Re: cidlo teploty motora,co riadi aj rucicku budiku   1/12/2011, 13:59

Baliluss dik všimol som si ze svoj príspevok neviem nájsť podla nadpisu Smile)) potreboval som hlavne vedieť ci to čidlo dava ,,SIGNÁL" priamo do RJ lebo býva to aj nejaká krabička na ktorú je to čidlo napojené pretože som vytiahol konektor od toho čidla a motor by sa tým pádom mal správať inak ako predtym ako napr zvyšenie,zniženie otáčok a pod.a mne sa nič po vytiahnutí nezmenilo tak neviem....
Návrat hore Goto down
Sponsored content

OdoslaťPredmet: Re: cidlo teploty motora,co riadi aj rucicku budiku   

Návrat hore Goto down

cidlo teploty motora,co riadi aj rucicku budiku
Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Návrat hore 
Strana 2 z 2Choď na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» kontrolka teploty motora
» kontrolka teploty
» Ukazovateľ teploty nedosiahne 90°
» teplota motora
» Problem Motora a Vypnutie za jazdy

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF IV 1997-2003 :: Servis & Pomoc a Tuning & Styling :: Motor-
Prejdi na: