Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf

DomovPortálE-ShopFAQRegistráciaKontaktPrihlásenie

Share | 

Nedrzi otacky na volnobeh

Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Goto down 
Choď na stránku : Previous  1, 2
AutorSpráva
Marshall_G_IV
Profík
Profík

Male
Vek : 29
Registrácia : 23.04.2008
Počet príspevkov : 1102
Auto : Passat B5.5 1.8T 110kW

OdoslaťPredmet: Re: Nedrzi otacky na volnobeh   24/4/2008, 15:16

jezis sorry,...som si nevsimol ze som napisal blbost...mam SR motor a je to 74kw, len som sa pomylil...a dik za ten popis,hned ako bude cas sa do toho pustim,bo tie otacky ma vazne stvu,hlavne ked mi to na kazdom 4 semafore zdochne!
Návrat hore Goto down
ivco85
VW Junior
VW Junior

Male
Vek : 31
Registrácia : 27.09.2007
Počet príspevkov : 2314
Auto : VW Golf IV 1,6 16V BCB

OdoslaťPredmet: Re: Nedrzi otacky na volnobeh   24/4/2008, 22:15

pohoda..ja som si tiez nevsimol ze v profile to mas spravne Shocked
a ked uz to zdochyna....to uz bude vaznejsie...neviem ci klapka sposobuje az zdochynanie...lietanie otacok to ano..ale to ze by to kvoli nej az skapalo...no neviem nebudem mudrovat..ale mam pocit z v tom bude aj nieco viac...ved vycisti, urob zakl. nastavenie a daj vediet..potom budeme mudrejsi....
btw. klapku drzia myslim 4 Torx sroby a potom ju celu vyberies a vycistis....pri cisteni ju neutop..je v nej motorcek...ale na handricku najlepsie technicky benzin a puliruj....klapka vo vnutri sa da prstami opatrne aj preklopit aby si vedel dokonale ocistit steny....tak pracuj:)
Návrat hore Goto down
Marshall_G_IV
Profík
Profík

Male
Vek : 29
Registrácia : 23.04.2008
Počet príspevkov : 1102
Auto : Passat B5.5 1.8T 110kW

OdoslaťPredmet: Re: Nedrzi otacky na volnobeh   24/4/2008, 23:06

@ivco85 napísal:
pohoda..ja som si tiez nevsimol ze v profile to mas spravne Shocked
a ked uz to zdochyna....to uz bude vaznejsie...neviem ci klapka sposobuje az zdochynanie...lietanie otacok to ano..ale to ze by to kvoli nej az skapalo...no neviem nebudem mudrovat..ale mam pocit z v tom bude aj nieco viac...ved vycisti, urob zakl. nastavenie a daj vediet..potom budeme mudrejsi....
btw. klapku drzia myslim 4 Torx sroby a potom ju celu vyberies a vycistis....pri cisteni ju neutop..je v nej motorcek...ale na handricku najlepsie technicky benzin a puliruj....klapka vo vnutri sa da prstami opatrne aj preklopit aby si vedel dokonale ocistit steny....tak pracuj:)

jj urcite ak bude cas teraz (piatok,sobota)sa na to pozrem...a dam vediet ci to pomohlo, ale dufam ze sa stym vyriesi aj to zdochinanie,...lebo ked to zdochne a chcem to nakopnut tak uz nestartuje za par sekund ale toci-toci a nic,a ked trosken pohladkam nohou plynovy pedal tak naskoci a potom drzi zasa otacky a potom o dalsich 5-6 semaforov sa to stane zasa.
Návrat hore Goto down
siky
Začiatočník
Začiatočník

Male
Vek : 32
Registrácia : 13.05.2008
Počet príspevkov : 26
Auto : VW Golf 4 TDi 81kW AHF

OdoslaťPredmet: Re: Nedrzi otacky na volnobeh   17/5/2008, 20:37

skús pozrieť HALOV snímač, kamarát mal presne to isté a bolo to ono 1,6L motor, snímač vymenil a je to v poho
Návrat hore Goto down
golfista26
Vodič
Vodič

Male
Vek : 34
Registrácia : 18.06.2008
Počet príspevkov : 151
Auto : volkswagen golf IV 1.4 16V

OdoslaťPredmet: Re: Nedrzi otacky na volnobeh   18/6/2008, 19:33

ja som mal tiez podobny problem s otackamy a aj mi obcas zdochlo auto pocas jazdy. Mal som chybny snimac otacok.Po vymene je to uz v poho.
Návrat hore Goto down
Sponsored content

OdoslaťPredmet: Re: Nedrzi otacky na volnobeh   

Návrat hore Goto down

Nedrzi otacky na volnobeh
Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Návrat hore 
Strana 2 z 2Choď na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» GOLF IV 1.6SR NA VOLNOBEH NEDRZI OTACKY A NIEKEDY NECHCE NASTARTOVAT
» Nedrzi otacky na volnobeh
» motor zhasne na volnobehu
» Nedrží voľnobeh
» volnobeh

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF IV 1997-2003 :: Servis & Pomoc a Tuning & Styling :: Motor-
Prejdi na: