Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf

DomovPortálE-ShopFAQRegistráciaKontaktPrihlásenie

Share | 

ovzdusnenie Abs.

Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Goto down 
AutorSpráva
golfista26
Vodič
Vodič

Male
Vek : 34
Registrácia : 18.06.2008
Počet príspevkov : 151
Auto : volkswagen golf IV 1.4 16V

OdoslaťPredmet: ovzdusnenie Abs.   29/10/2009, 23:25

nenasiel som tu taku temu,tak prosim o radu.Ako sa ovzdusnuje ABS? Obcas mi blbne a prednedavnom som robil s brzdami.tak,ci sa tam vtedy nedostal vzduch.Da sa to ovzdusnit nejak manualne,alebo len cez VAG?A este by som poprosil,ako mam cez vag zvysit otacky?Je na to nejaky navod,alebo rady.Vopred dakujem za akukolvek pomoc
Návrat hore Goto down
ivokapo
Začiatočník
Začiatočník

Male
Vek : 31
Registrácia : 02.03.2008
Počet príspevkov : 17
Auto : VW Golf IV 1.4 16V AKQ

OdoslaťPredmet: Re: ovzdusnenie Abs.   31/10/2009, 17:01

cawes, no odvzdusnenie mi robil kamos cez VAG, tvrdil ze sa to bez VAGu neda, ale ked ti niekedy brzdi a niekedy zas nie, tak to bude niecim inym si myslim. V tomto ti nepomozem mozno nejaka vzduchova hadica prefukuje... a co sa tyka tych otacok aj mne blbnu v poslednom case neviem si s tym rady, kym ide auto na sytic tak je vsetko OK ale akonahle sa zohreje, tak ked vyradim do neutralu otacky klesnu az pod 500 ot. a az potom sa vyrovnaju na cca 800 ot a uz sa mi 3 krat stalo ze mi motor celkom zdochol aj za jazdy ked vyradim, nieje to vobec prijemne ked som zrazu bez serva aj bez posilovaca brzd, kamos mi vravel ze si mam vymenit vzduchove hadice co sluzia na vyrovnavanie podtlaku vo valcoch,poradte cim to moze byt? vopred dakujem
Návrat hore Goto down
golfista26
Vodič
Vodič

Male
Vek : 34
Registrácia : 18.06.2008
Počet príspevkov : 151
Auto : volkswagen golf IV 1.4 16V

OdoslaťPredmet: Re: ovzdusnenie Abs.   2/11/2009, 21:06

No nemam ani tusaka co to moze byt,ale myslim,ze staci len trosku zdvyhnut otacky cez VAG.No neviem ako sa to roby.
Návrat hore Goto down
Jano
Začiatočník
Začiatočník

Male
Registrácia : 06.04.2009
Počet príspevkov : 11
Auto : Golf IV 1,4 16V AKQ, r.v.98

OdoslaťPredmet: Re: ovzdusnenie Abs.   3/11/2009, 15:03

@ivokapo napísal:
cawes, no odvzdusnenie mi robil kamos cez VAG, tvrdil ze sa to bez VAGu neda, ale ked ti niekedy brzdi a niekedy zas nie, tak to bude niecim inym si myslim. V tomto ti nepomozem mozno nejaka vzduchova hadica prefukuje... a co sa tyka tych otacok aj mne blbnu v poslednom case neviem si s tym rady, kym ide auto na sytic tak je vsetko OK ale akonahle sa zohreje, tak ked vyradim do neutralu otacky klesnu az pod 500 ot. a az potom sa vyrovnaju na cca 800 ot a uz sa mi 3 krat stalo ze mi motor celkom zdochol aj za jazdy ked vyradim, nieje to vobec prijemne ked som zrazu bez serva aj bez posilovaca brzd, kamos mi vravel ze si mam vymenit vzduchove hadice co sluzia na vyrovnavanie podtlaku vo valcoch,poradte cim to moze byt? vopred dakujem

Mne to tiez robilo s tymi otackami az nakoniec stale zdochynalo. Treba precistit skrtiacu klapku + urobit zakladne nastavenie cez vag
Návrat hore Goto down
ivokapo
Začiatočník
Začiatočník

Male
Vek : 31
Registrácia : 02.03.2008
Počet príspevkov : 17
Auto : VW Golf IV 1.4 16V AKQ

OdoslaťPredmet: Re: ovzdusnenie Abs.   4/11/2009, 20:04

no snad to bude uz potom ok, sprej na cistenie skrtiacej klapky mam, aj vzduchovy filter som kupil novy, tak sa dam do toho v sobotu, a to nastavenie cez VAG tiez urobim, dufam ze sa ten problem odstrany pretoze som uz bol fakt z toho nervozny Sad, vela vdaka ze sa aspon niekto ozval, cenim si to fakt
Návrat hore Goto down
Jano
Začiatočník
Začiatočník

Male
Registrácia : 06.04.2009
Počet príspevkov : 11
Auto : Golf IV 1,4 16V AKQ, r.v.98

OdoslaťPredmet: Re: ovzdusnenie Abs.   4/11/2009, 21:51

Neni zac, sak aj na to je forum aby sme si pomohli:-)
Návrat hore Goto down
Sponsored content

OdoslaťPredmet: Re: ovzdusnenie Abs.   

Návrat hore Goto down

ovzdusnenie Abs.
Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» ovzdusnenie Abs.
» Zavzdušnené brzdy

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF IV 1997-2003 :: Servis & Pomoc a Tuning & Styling :: Motor-
Prejdi na: