Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf

DomovPortálE-ShopFAQRegistráciaKontaktPrihlásenie

Share | 

spojka zabera nizko, radim cez zuby! (zavzdusnena???) ako to odvzdusnim????

Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Goto down 
AutorSpráva
viloaj
Vodič
Vodič

Male
Vek : 29
Registrácia : 24.06.2009
Počet príspevkov : 167
Auto : GOLF 4, 1,4 16V AXP r.v.01

OdoslaťPredmet: spojka zabera nizko, radim cez zuby! (zavzdusnena???) ako to odvzdusnim????   15/3/2010, 10:39

chalani,,, spojka mi fungovla doteraz bez problemu,, no musel som menit na zadnej naprave prasiatka tak som zavzdusinil brzdovy system,,, tan som dufam v celku odvzdusnil dobre,, ale od vtedy mi coraz dalej sopojka zabera nizsie,,, dokonca uz posledne dni mi po zoslapnuti pedalu idu aj tazko radit rychlosti,,, a spatecku ked davam tak ako keby na traktore,,, ide cez zuby,,, mam taky pocit ze spojka je este stale opreta o tanier aj po zoslapnuti z dovodu zavzdusnenia,,,
prosim poradte mi ako to odvzdusnim... dakujem
Návrat hore Goto down
boraTDI
Profík
Profík

Male
Vek : 36
Registrácia : 09.04.2008
Počet príspevkov : 1091
Auto : GIV TDI GTI

OdoslaťPredmet: Re: spojka zabera nizko, radim cez zuby! (zavzdusnena???) ako to odvzdusnim????   15/3/2010, 20:31

na prevodovke máš brzdový valček a na ňom je ovzdušňovák je ho zle vidno ale nájdeš ho a inak spojka sa zavzdušní ako posledná to by si musel mať dole celú nádobku kedže nádobka je rozdelená na sve časti jedna vyššia (brzdy) a nižšia (prevodovka)
Návrat hore Goto down
viloaj
Vodič
Vodič

Male

OdoslaťPredmet: Re: spojka zabera nizko, radim cez zuby! (zavzdusnena???) ako to odvzdusnim????   16/3/2010, 09:31

no ja viem,, a viem aj preco bola zavzdusnena,,, ale si tonecham len pre sebe Very Happy bacillus vie preco Very Happy
no ovzdusnovat mam normalne??? slapnut na spojku a odvzdusnovak otvorit??? lebo som pocul aj o inych sposoboch ale na inych autach
Návrat hore Goto down
boraTDI
Profík
Profík

Male

OdoslaťPredmet: Re: spojka zabera nizko, radim cez zuby! (zavzdusnena???) ako to odvzdusnim????   16/3/2010, 14:17

no tak keď vieš tak to urob,
ale postup následovný stlačiť otvoriť odvzdušňovák držať pedál dole a zatiahnuť, potom povoliť pedál a zase aspoň 5krát to bude stačiť.
Návrat hore Goto down
viloaj
Vodič
Vodič

Male

OdoslaťPredmet: Re: spojka zabera nizko, radim cez zuby! (zavzdusnena???) ako to odvzdusnim????   16/3/2010, 15:04

oky,, lebo niekto mi keccal ze to mam cez ten odvzdusnovak na prevodovke tlacit brzdovu kvapalinu od predneho kolesa.... cital som to takto aj v prirucke Jak nato GOLF IV ale to sa mi zdalo moc komplikovane... a tiez si myslim ze tento tvoj postup by mal byt postacujuci...

ty si to uz takymto sposobom robil???
Návrat hore Goto down
boraTDI
Profík
Profík

Male

OdoslaťPredmet: Re: spojka zabera nizko, radim cez zuby! (zavzdusnena???) ako to odvzdusnim????   16/3/2010, 17:43

ano odskúšané ale pozor aby si nepovolil spojku lebo to natiahne naspäť vzduch
Návrat hore Goto down
Sponsored content

OdoslaťPredmet: Re: spojka zabera nizko, radim cez zuby! (zavzdusnena???) ako to odvzdusnim????   Today at 01:56

Návrat hore Goto down

spojka zabera nizko, radim cez zuby! (zavzdusnena???) ako to odvzdusnim????
Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» spojka zabera nizko, radim cez zuby! (zavzdusnena???) ako to odvzdusnim????
» Spojka zaberá vysoko
» vysoky zaber spojky
» AEE výmena spojky
» Prevodovka,spojka?

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF IV 1997-2003 :: Servis & Pomoc a Tuning & Styling :: Motor-
Prejdi na: