Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf

DomovPortálE-ShopFAQRegistráciaKontaktPrihlásenie

Share | 

Dodatočná montáž palubného pc a tempomatu

Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Goto down 
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorSpráva
Marmarik
Začiatočník
Začiatočník

Male
Vek : 27
Registrácia : 16.05.2010
Počet príspevkov : 37
Auto : VW GOLF IV 1.9 TDi PD 85 kW

OdoslaťPredmet: Re: Dodatočná montáž palubného pc a tempomatu   24/11/2012, 17:27

No veď ja som ešte nevidel že ktorá je ktorá, ale aj tu na fóre sa písalo že ta koliesková je lepšia

toto je ona ?

http://www.molpir.sk/e-shop/?content=TVRDETAIL&nparams=kod_id;14034

lenže cena 120eur je naozaj veľa.

ak by niekto vedel s kade môžem zohnať za dobrú cenu tak napíšte.

Ten tripling by som si spravil aj sám len tú stavebnicu si musím kúpiť a pospájkovať to dokopy a zapojiť, dúfam že to pôjde bezproblémovo na tempomatovej páčke a či to je naozaj také ako keď to máš od výroby na aute....

našiel som toto: http://auto.bazos.sk/inzerat/20049993/Tempomat-Oct-I-FabiaSuperbGolf-IV-.php
Návrat hore Goto down
pablo1
Pretekár
Pretekár

Male
Registrácia : 02.06.2009
Počet príspevkov : 432
Auto : Golf IV 1,9 tdi 66kw,AGR,hybrid 1749-35,FB PP764+soft Bhmotor 108kw,334nm

OdoslaťPredmet: Re: Dodatočná montáž palubného pc a tempomatu   24/11/2012, 19:46

nevies citat ze v inzercii na http://www.vw-club.sk/index.phpich predava clen "moze" za dobru cenu,je u neho aj moznost montaze.Ja som u neho kupil pred dvoma rokmi a nemam problem.Predava to aj s kablovackou cize len prehodit nastavit cez pc a mas to
Návrat hore Goto down
nikibad
Agent
Agent

Male
Vek : 34
Registrácia : 22.01.2009
Počet príspevkov : 1518
Auto : Golf IV 1,6 16V 2003

OdoslaťPredmet: Re: Dodatočná montáž palubného pc a tempomatu   25/11/2012, 19:02

tu pačku kupis u pouzivatela na vw-club.sk s nikom ,,moze" ako pise kolega , ja som tiez kupoval u neho su to original fungel nove pačky aj mi to montoval ,za 45 min bol hotovy ,u diesel motorov to zvladne do pol hod Smile das za motaž 20€ čize 60 € koplet pačka a motaž velmi šikovny chlapik.

čo sa tyka toho tripling tak tu stavebnicu čo si dal link mam aj ja v aute sam som si hu poskladal aj dal do auta. mam hu tam asi uz 4 roky a neni problem. Len ti možem poradit ze za tu cenu s poštou čo ti to pride kedže je to s čiech maš origo s vw. original stoji okolo 30 € Smile
Návrat hore Goto down
Marmarik
Začiatočník
Začiatočník

Male
Registrácia : 16.05.2010
Počet príspevkov : 37
Auto : VW GOLF IV 1.9 TDi PD 85 kW

OdoslaťPredmet: Re: Dodatočná montáž palubného pc a tempomatu   27/11/2012, 15:18

A neviete náhodou či tie originál vw trippling sú už poskladané, a nejaký obchod kde by som ich kúpil prípadne objednal s netu ?
Návrat hore Goto down
nikibad
Agent
Agent

Male
Vek : 34
Registrácia : 22.01.2009
Počet príspevkov : 1518
Auto : Golf IV 1,6 16V 2003

OdoslaťPredmet: Re: Dodatočná montáž palubného pc a tempomatu   27/11/2012, 19:42

tak skus hladat na nete, kdesik som videl aj s kabelažou. origo iba vycvakenes par kablikov a das do druhej koncovky, jednoduche Smile takto to vypada : http://shop.ahw-shop.de/vw-bora/elektrik/komfortblinker/3x-blinken-komfortblinker-golf-4-bora-passat-nachruestsatz

tak nakoniec som ti to našiel trebars tu sa to da objednat http://shop.vwmaniac-club.cz/index.php?route=product/product&filter_name=komfort&product_id=293
Návrat hore Goto down
Karol
Autoškolák
Autoškolák

Male
Vek : 40
Registrácia : 14.02.2011
Počet príspevkov : 98
Auto : G4 Ocean, ALH, mod. rok 2004

OdoslaťPredmet: Re: Dodatočná montáž palubného pc a tempomatu   4/2/2013, 14:00

Ahojte, premýšľam o namontovaní jednoduchého a spolahlivého pal. PC do auta...mám g4 ALH, mod. rok 2004, manuálna klíma...čítal som zhruba, čo k tomu potrebujem, ale predsa len už sú to staršie príspevky, tak sa chcem spýtať, či neviete o niekom z okolia Pov. Bystrice, kto by mi vedel v tomto poradiť, resp. to urobiť, koľko to teraz stojí približne a tak..Vďaka
Návrat hore Goto down
tiesto255
Začiatočník
Začiatočník

Male
Registrácia : 01.07.2010
Počet príspevkov : 47
Auto : Golf IV 1,9 Tdi,81kw, AHF

OdoslaťPredmet: Re: Dodatočná montáž palubného pc a tempomatu   9/2/2013, 18:09

Seruste,dal by sa prosim Vas dorobit palubny aj na VW GOLF 1.9 TDI 81kw,AHF,kto s tym ma skusenost a kolko by to asi vyslo?dakujem
Návrat hore Goto down
MAROS VRABEL
Začiatočník
Začiatočník

Vek : 39
Registrácia : 03.05.2014
Počet príspevkov : 1
Auto : W GOLF IV 66KW/ALH

OdoslaťPredmet: Re: Dodatočná montáž palubného pc a tempomatu   8/5/2014, 21:58

Prosim o radu chcem namontovat polodot budiky do golf 4 len nikde neviem zistit kde mam pripojit PIN 32 (spotreba) zo zeleneho konektora budikov aby mi ukazovalo spotrebu
Návrat hore Goto down
Sinister
Začiatočník
Začiatočník

Male
Vek : 30
Registrácia : 04.08.2014
Počet príspevkov : 14
Auto : Golf 4 1.9TDI 66kw r.v.2003

OdoslaťPredmet: Re: Dodatočná montáž palubného pc a tempomatu   4/8/2014, 20:58

Zdravím páni. Týmto všetkých zdravím keďže som tu nový a rád by som sa spýtal jednu otázočku... Kúpil som Golfa 4 1.9TDI r.v.2003 a mám v pláne časom domontovať palubný PC a tempomat. Climatronic mám takže podla toho čo som naštudoval mi bude treba správne budíky, páčku a natiahnuť asi 3 káble a nakoniec niekoho kto mi bude vedieť prekodiť imobilizer a KM.. všetko by som možno zmákol až na to posledné takže ak by tu bol niekto ochotný z BA prípadne okolia kto ma na to veci a vie to spraviť bol by som veľmi vďačný...

Čo sa týka toho tempomatu tak o tom som zatiaľ nezisťoval nič...stačí tam iba dokúpiť páčku, alebo treba tiež ťahať nejake kable prípadne iné..

Ďakujem Smile
Návrat hore Goto down
Sponsored content

OdoslaťPredmet: Re: Dodatočná montáž palubného pc a tempomatu   

Návrat hore Goto down

Dodatočná montáž palubného pc a tempomatu
Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Návrat hore 
Strana 9 z 10Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Dodatočná montáž palubného pc a tempomatu
» Montáž palubného počítača
» Dodatočná montáž parkovacích senzorov
» Demontáž, montáž tlmiča
» palubný počítač - plus

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF IV 1997-2003 :: Servis & Pomoc a Tuning & Styling :: Interiér-
Prejdi na: