Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf

DomovPortálE-ShopFAQRegistráciaKontaktPrihlásenie

Share | 

Ako vyzerá a kde je umiestnené čipovanie motora pod kapotou :P

Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Goto down 
AutorSpráva
Milan002500
Autoškolák
Autoškolák

Male
Vek : 34
Registrácia : 01.03.2009
Počet príspevkov : 51
Auto : W-GOLF IV 1,9 TDI 2002 74kw čipnutý

OdoslaťPredmet: Ako vyzerá a kde je umiestnené čipovanie motora pod kapotou :P   8/6/2010, 19:09

...,prosím vas o radu.Mám Golfa 1,9TDI 74 kw špecial a nemám nikde potvrdené že je to čipované.No za vzduchovým filtrom mám na tom kryte prichytenú malu hliníkovú skrinku na ktorej bliká dioda a idu z nech káble ktore su rozdelené po celom motore...Newie my niekto potvrdit či je to ono?? Poprípade ak sa niekto chytí tak to aj pofotím a pošlem.....
Návrat hore Goto down
peto-vw
Vodič
Vodič

Male
Vek : 41
Registrácia : 18.05.2008
Počet príspevkov : 228

OdoslaťPredmet: Re: Ako vyzerá a kde je umiestnené čipovanie motora pod kapotou :P   8/6/2010, 19:22

zajdi za niekym kto cipuje a nech ti povie ci je alebo neni
Návrat hore Goto down
Nagasaki
Vodič
Vodič

Male
Registrácia : 04.04.2009
Počet príspevkov : 157
Auto : VW Golf 5 Tdi

OdoslaťPredmet: Re: Ako vyzerá a kde je umiestnené čipovanie motora pod kapotou :P   8/6/2010, 20:48

nemyslim ze chip je viditelny, podla mna to nema stym nic spolocne, ale zober to na brzdu, mal by si tam mat 101ps ak tam bude viac chip je tam
Návrat hore Goto down
djpetersnv
Pilot
Pilot

Male
Vek : 28
Registrácia : 11.12.2007
Počet príspevkov : 806
Auto : GOLF IV 1,9TDI, Passat B5 1,8T

OdoslaťPredmet: Re: Ako vyzerá a kde je umiestnené čipovanie motora pod kapotou :P   8/6/2010, 21:03

tam mas mozno namontovany ten blby chipbox ci ako to volaju skus hodit foto ak sa da......myslim ze brzda nestoji par korun
Návrat hore Goto down
http://www.mpauto.phishing-site.www
Milan002500
Autoškolák
Autoškolák

Male

OdoslaťPredmet: Re: Ako vyzerá a kde je umiestnené čipovanie motora pod kapotou :P   9/6/2010, 21:17

OK...,zajtra to pofotím a dám to sem.......
Návrat hore Goto down
djpetersnv
Pilot
Pilot

Male

OdoslaťPredmet: Re: Ako vyzerá a kde je umiestnené čipovanie motora pod kapotou :P   9/6/2010, 21:23

oki pockam Very Happy
Návrat hore Goto down
poseidon1
Autoškolák
Autoškolák

Registrácia : 27.03.2010
Počet príspevkov : 102
Auto : Golf IV

OdoslaťPredmet: Re: Ako vyzerá a kde je umiestnené čipovanie motora pod kapotou :P   10/6/2010, 16:56

chip motora JE PREPROGRAMOVANA RADIACA JEDNOTKA MOTORA.nieje to ani pod kapotou ani nikde.....
chipovanie je vlasnte posunutie tahu motora do nizsich otacok ako je od vyroby auta.napr.:benzin ti zacne tahat cca od 25OO otacok,od nich uz citelne ide auto do vykonu az po cervenu hranicu otacok.tak oni ti to posunu,aby ti auto tahalo od napriklad 23OOotacok.nemusis auto tolko vytacat,tym padom by malo mat "nizsiu spotrebu"po chipovani treba skor vymenu oleja atakdalej.
jedine ak mas ten power box a podobne nazvy.na fabii RS som to videl v interiery pod volantom a ak si dobre pametam tak sa to dalo aj zapnut aj vypnut,ale niesom si isty.
ak chces chip tak skus firmu PROFI TUNING.su sice drahsi ako ostatny ale KVALITA.pobocky su rozne po slovensku BA,PP,KK.....odporucam ich.
ale najlepsie co by si spravil ak chces silny motor,tak predat to co mas a ist do vacsieho objemu.to snad poznas ze objem nic nenahradi.
a co sa tyka tej "ciernej skrynky s diodou",by ma zaujimalo co to tam vlasnte mas:))
Návrat hore Goto down
Milan002500
Autoškolák
Autoškolák

Male

OdoslaťPredmet: Re: Ako vyzerá a kde je umiestnené čipovanie motora pod kapotou :P   10/6/2010, 19:12

no takto...,nedokazal som sem nahadzat té fotky....,ale dal som to na FACEBOOK.Moje meno je Milan Brezo Brezovák,takže ak si cete spolu somnou lamat hlavu čo to je tak prosím čekujte Smile
Návrat hore Goto down
Milan002500
Autoškolák
Autoškolák

Male

OdoslaťPredmet: Re: Ako vyzerá a kde je umiestnené čipovanie motora pod kapotou :P   10/6/2010, 20:18

tááááák myslím že som nato už aj prišiel váááženy a mylí Smile našiel som na nete tento inzerát http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=40&t=114666 a mám tam nahodené presne to isté.mám to z nemecka dovezené a tá firmy je tiež nemecka....,ak vas to zaujíma chodte na ich stranku http://www.hopa-tec.de/index.php?sp=en&sid=1 ,je to síce v nemčine a google to preloží takže no problemo...,dá da tam pekne najst podla typu auta okolko vám to zvyši vykon aj šicko kolo toho......
Návrat hore Goto down
poseidon1
Autoškolák
Autoškolák

OdoslaťPredmet: Re: Ako vyzerá a kde je umiestnené čipovanie motora pod kapotou :P   11/6/2010, 21:11

tak tak daj si zvysit vykon motora a priprav sa na veci co ti mozu odchadzat.ako prve bude turbo....
Návrat hore Goto down
djpetersnv
Pilot
Pilot

Male

OdoslaťPredmet: Re: Ako vyzerá a kde je umiestnené čipovanie motora pod kapotou :P   12/6/2010, 01:53

nestraste ho blbostami este turbo neodislo od dobreho chipu...........ale zasa pravda je ze od powerboxu mozes cakat cokolvek ja odpp
orucam power box von a chipnut ho normalka kdesi vo firme
Návrat hore Goto down
Lucko
Agent
Agent

Male
Vek : 32
Registrácia : 31.03.2008
Počet príspevkov : 1822
Auto : VW Passat B5 1.9 TDI AFN

OdoslaťPredmet: Re: Ako vyzerá a kde je umiestnené čipovanie motora pod kapotou :P   12/6/2010, 07:37

@poseidon1 napísal:
tak tak daj si zvysit vykon motora a priprav sa na veci co ti mozu odchadzat.ako prve bude turbo....

kua ty si odbornik jak hovado
Návrat hore Goto down
poseidon1
Autoškolák
Autoškolák

OdoslaťPredmet: Re: Ako vyzerá a kde je umiestnené čipovanie motora pod kapotou :P   12/6/2010, 12:30

lucko-Smile)))dbornik hej,haha
ved hovorim power box ci hocijaky po...box-cakaj cokolvek.turbov tahu,zadny naraznk bde cierny od dymu a podobne srandy,nehovoriac o tom kolko ti vydzi motor takym cipom a tak.....
ja odporucam profi tunng,su drahy ale dobry.ale najlepsie zadne cipy a zvysovanie vykonu,ked je od vyroby tak neh je od vyroby.ked chces silny vykon kup si vecsi objem a nie cipy..
Návrat hore Goto down
Milan002500
Autoškolák
Autoškolák

Male

OdoslaťPredmet: Re: Ako vyzerá a kde je umiestnené čipovanie motora pod kapotou :P   13/6/2010, 10:34

...tak ked to už je raz čipnuté tak to už nehám tak.Mám natočené 190 000 a to ešte človek newie kolko stočili,ale motor ide zatial ako hodinky a to som namom behal do prace do Italie.Čo ho mám už vyše roka tak som zatial nemusel robit žiadne zasahy...,zatial som spokojny a čo sa tyka dymivosti alebo vydychania motora tak stym zatial nie su problemy to my už kontrolovali....Jedine čo my ruplo v Italii bol lavy naboj na predku,ale ked som to mal dole tak som už pomenil všetko čo sa dalo na prednej naprave od nabojou,čapou,silemblokou atd...
Návrat hore Goto down
Sponsored content

OdoslaťPredmet: Re: Ako vyzerá a kde je umiestnené čipovanie motora pod kapotou :P   

Návrat hore Goto down

Ako vyzerá a kde je umiestnené čipovanie motora pod kapotou :P
Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Ako vyzerá a kde je umiestnené čipovanie motora pod kapotou :P
» Golf 1.4 Problem pri startovani
» motor 1.6 ibiza do G2???
» stočené km
» Ukazovateľ teploty nedosiahne 90°

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF IV 1997-2003 :: Servis & Pomoc a Tuning & Styling :: Motor-
Prejdi na: