Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf

DomovPortálE-ShopFAQRegistráciaKontaktPrihlásenie

Share | 

Problém zo štartovaním za ťepla......!!!

Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Goto down 
Choď na stránku : Previous  1, 2
AutorSpráva
01lukasss01
Profík
Profík

Male
Registrácia : 06.09.2007
Počet príspevkov : 1088
Auto : VW G4 1,9TDI 81kW AHF

OdoslaťPredmet: Re: Problém zo štartovaním za ťepla......!!!   23/11/2010, 12:59

@Zaruch napísal:
Prave som riesil tento isty problem. Zistoval som co a ako, no treba vyskusat vymenit termospinac (samozrejme najprv vyskusat ci je zly). V mojom pripade to bolo o niecom inom. Vsetko fungovalo ako malo. Raz som si povedal, ze vyskusam tankovat v Shell. Natankoval som 2-3 krat ten lacnejsi diesel a hned nastali problemy so startovanim za tepla. Nepripustal som tu moznost, ze by to bolo v palive, ale raz mi nevisiel cas ist na spominanu benzinku tak som natankoval inde. Cuduj sa svetu auto nastartuje bez problemov. Tak som vymenil len palivovy filter. To su moje skusenosti, skuste vymenit aj benzinku.
Good luck

V zhladom nato ze na benzinku nechodiiim tak ju nemozem zmenit.. Pal filter mam novy po vymene rozvodou sa to troska zlepsilo ale aj tak to nieje prave orechove... Uvidiiim ak bude mat tento tyzden pan Dr. bacilus cas tak skusime pozdvihnut davku startu...
Návrat hore Goto down
kanči300
Začiatočník
Začiatočník

Registrácia : 16.01.2011
Počet príspevkov : 1

OdoslaťPredmet: Re: Problém zo štartovaním za ťepla......!!!   16/1/2011, 12:05

Prosim o pomoc, mam problem pri štartovani vtedy ak z autom urobim par metrov vypnem motor v zapeti sa vratim idem štartovať a ono nič len štaruje a štaruje. motor 1,6 74kw benzin prosim o radu. Dakujem
Návrat hore Goto down
nikibad
Agent
Agent

Male
Vek : 33
Registrácia : 22.01.2009
Počet príspevkov : 1518
Auto : Golf IV 1,6 16V 2003

OdoslaťPredmet: Re: Problém zo štartovaním za ťepla......!!!   16/1/2011, 12:22

daj to na vag. predpoklad bude cidlo teploty.ale aj kopec inych moznosti.
Návrat hore Goto down
dusan hanuliak
Autoškolák
Autoškolák

Male
Registrácia : 21.01.2011
Počet príspevkov : 128
Auto : TDI

OdoslaťPredmet: Re: Problém zo štartovaním za ťepla......!!!   23/1/2011, 15:47

čavko treba pridať zvýšiť štartovaciu dávku paliva a za tepla motor bude štartovať OK tryska ktorá ma na starosti štartovaciu dávku je vybehaná-ma vôľu takže nevstrekne toľko paliva kolko treba a motor viac krát pretáča- za studena štartuje OK kvôli tomu lebo sa automatický zapína sitič štartovacia dávka je od výroby nastavená na minimum kôli emisiam pr štarte. Smile
Návrat hore Goto down
baciluss
VW Junior
VW Junior

Male
Vek : 36
Registrácia : 05.09.2007
Počet príspevkov : 2241
Auto : VW BORA 99, 1.9TDI AGR(66kW v serii)

OdoslaťPredmet: Re: Problém zo štartovaním za ťepla......!!!   5/2/2011, 18:56

@dusan hanuliak napísal:
čavko treba pridať zvýšiť štartovaciu dávku paliva a za tepla motor bude štartovať OK tryska ktorá ma na starosti štartovaciu dávku je vybehaná-ma vôľu takže nevstrekne toľko paliva kolko treba a motor viac krát pretáča- za studena štartuje OK kvôli tomu lebo sa automatický zapína sitič štartovacia dávka je od výroby nastavená na minimum kôli emisiam pr štarte. Smile
Lenze tu kolega o par riadkov vyssie ma benzin 1.6 a pokial viem tak na beznine ziadna startovacia davka nie je. No a napriklad v mojom pripade uz mam startovaciu davku na MAX a aj tak to vacsinou za tepla toci as 3-4 sekundy nez nabehne... Cidlo som zatial nevymenil ale uz sa mito snad podari...Ale spravil som pokus a odpojil konektor od cidla a za tepla auto naskocilo hned ale ten oblak dymu co bol za autom sa slovami ani neda poisat Sad
Návrat hore Goto down
dusan hanuliak
Autoškolák
Autoškolák

Male

OdoslaťPredmet: Re: Problém zo štartovaním za ťepla......!!!   5/2/2011, 19:18

@baciluss napísal:
@dusan hanuliak napísal:
Lenze tu kolega o par riadkov vyssie ma benzin 1.6 a pokial viem tak na beznine ziadna startovacia davka nie je. No a napriklad v mojom pripade uz mam startovaciu davku na MAX a aj tak to vacsinou za tepla toci as 3-4 sekundy nez nabehne... Cidlo som zatial nevymenil ale uz sa mito snad podari...Ale spravil som pokus a odpojil konektor od cidla a za tepla auto naskocilo hned ale ten oblak dymu co bol za autom sa slovami ani neda poisat Sad
Nazdar bracho všimol si si kto založil túto tému ? -pozri na 1. stranu tušim že tam je 1,9 TDI. ja netvrdim že benzin ma štartovaciu dávku. Ak ma chceš citovať musiš pozerať komu píšem. Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat hore Goto down
baciluss
VW Junior
VW Junior

Male

OdoslaťPredmet: Re: Problém zo štartovaním za ťepla......!!!   5/2/2011, 22:37

@dusan hanuliak napísal:
@baciluss napísal:
@dusan hanuliak napísal:
Nazdar bracho všimol si si kto založil túto tému ? -pozri na 1. stranu tušim že tam je 1,9 TDI. ja netvrdim že benzin ma štartovaciu dávku. Ak ma chceš citovať musiš pozerať komu píšem. Very Happy Very Happy Very Happy
1. nie som tvoj bracho a za2. ak niekomu pises (a hlavne ak dotaz je na inej strane) tak ho cituj. Popravde naozaj neviem komu si odpisoval...asi pojdem do skoly pre jasnovidcov aby som nahodou nepisal zas neodovodnene. Musis to brat tak, ze sa tu ozyva viach clenov so svojimi problemami k danemu problemu. Takze ak sa rozhodnes niekomu pomoct svojou odpovedou tak ho cituj. Bolo by to dost neprehladne ak by sme sa drzali otazky toho kto temu zalozil a vsetci ostatni by si museli zakladat svoje a tocili by stale o tom istom. Kapiš?

p.s. Ak chces odpovedat na danu otazku...prestuduj si nasledne odpovede vsetkych zucastnenych aby sa nahodou nestalo, ze budes opakovat to co uz bolo spomenute.
Návrat hore Goto down
dusan hanuliak
Autoškolák
Autoškolák

Male

OdoslaťPredmet: Re: Problém zo štartovaním za ťepla......!!!   6/2/2011, 08:46

Nazdar baciluss , to maš pravdu že nie si moj bracho-kamoš. Ale nerob sa premúdreli !!!!!! affraid affraid affraid
Návrat hore Goto down
baciluss
VW Junior
VW Junior

Male

OdoslaťPredmet: Re: Problém zo štartovaním za ťepla......!!!   6/2/2011, 21:33

@dusan hanuliak napísal:
Nazdar baciluss , to maš pravdu že nie si moj bracho-kamoš. Ale nerob sa premúdreli !!!!!! affraid affraid affraid
Ja sa nerobim...ja sa rad niecomu novemu naucim ale ty si najdi cas pracitat si aj zvysok ne len otazku. Fakt neber to v zlom alez toho co si pisal mi nebolo fakt jasne komu to bolo adresovane ak este o par riadkov vyssie sa dalsi clen dotazoval so svojim problemom(na inom type motora) a navyse si napisal nieco co uz sa v tejto teme spomina.
Návrat hore Goto down
dusan hanuliak
Autoškolák
Autoškolák

Male

OdoslaťPredmet: Re: Problém zo štartovaním za ťepla......!!!   6/2/2011, 22:22

ok kašli na to lebo si budeme pisať o ničom donekonečna :g4b:
Návrat hore Goto down
01lukasss01
Profík
Profík

Male

OdoslaťPredmet: Re: Problém zo štartovaním za ťepla......!!!   10/2/2011, 10:43

bounce hadka, hadka ,hadka bounce cheers ruky hore a dotohoooo....
Návrat hore Goto down
01lukasss01
Profík
Profík

Male

OdoslaťPredmet: Re: Problém zo štartovaním za ťepla......!!!   10/2/2011, 10:49

Ale nie sak teda chlapi podstatne je problem vyriesit a nie sa hadat... Mimochodom ja som tuto problematiku zatial tiez neriesil je zima tak mi auto startuje pomerte schopne... Very Happy
A chcel som len k problemu kolegu kanči300 u tohto modelu to moze robyt cidlo chladiacej kvapaliny cize cidlo teploty motora alebo ak mas vahu vzduchu tak ta a ak nie tak v sani by malo bit nieco podobne len sa to naziva inak a je to cidlo na mnozstvo, teplotu, tlaku pretekaneho vzduchu v sacom potrubi.. Ak je zle tak auto nechce startovat. Ale ako tu uz spomenul dalsi clen treba dat auto na VAG a z velkou pravdepodobnostou by si sa mal nieco dozvediet..
Návrat hore Goto down
dusan hanuliak
Autoškolák
Autoškolák

Male

OdoslaťPredmet: Re: Problém zo štartovaním za ťepla......!!!   10/2/2011, 15:42

ZOBUDIL SI SA NESKORO UŽ JE NESKORO SA PRIDAŤ Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat hore Goto down
01lukasss01
Profík
Profík

Male

OdoslaťPredmet: Re: Problém zo štartovaním za ťepla......!!!   11/2/2011, 07:41

@dusan hanuliak napísal:
ZOBUDIL SI SA NESKORO UŽ JE NESKORO SA PRIDAŤ Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
He nikdy nieje neskoro... Very Happy
Návrat hore Goto down
dusan hanuliak
Autoškolák
Autoškolák

Male

OdoslaťPredmet: Re: Problém zo štartovaním za ťepla......!!!   11/2/2011, 08:17

SPROSTOSŤ!!!!!!!!
Návrat hore Goto down
siky4
Začiatočník
Začiatočník

Male
Registrácia : 01.10.2007
Počet príspevkov : 43
Auto : VW Golf 1,9 TDi 81 kW AHF

OdoslaťPredmet: Re: Problém zo štartovaním za ťepla......!!!   28/2/2011, 15:14

chcelo by to nastavit predstrek, 55 je optimum, mal sopm ten isty problem
Návrat hore Goto down
baciluss
VW Junior
VW Junior

Male

OdoslaťPredmet: Re: Problém zo štartovaním za ťepla......!!!   2/3/2011, 22:00

@siky4 napísal:
chcelo by to nastavit predstrek, 55 je optimum, mal sopm ten isty problem
55 ôcoho? Daj nejaky podrobnejsi navod nech vieme...a nech je naplnena podstata tejto temy.
Návrat hore Goto down
Dominix
Autoškolák
Autoškolák

Male
Vek : 28
Registrácia : 30.09.2009
Počet príspevkov : 136
Auto : VW Golf IV. 2,0 benzin 116PS

OdoslaťPredmet: Re: Problém zo štartovaním za ťepla......!!!   8/3/2011, 22:58

tiez mam takyto zahadný problem,moze byt aj -20°C tak mi auticko naskoci na prvu šupu,ako nahle sa zohreje ak prejdem kratke trate a a odstavim ho tak to potom štartujem aj na 5krat,...to iste v lete stoji mi auto vonku ak sa dvyhne teplota okolia nad 15°C alebo ak na neho silnos vieti slnko tak to tiez musim štartovat n 5krat,...
premna to je velka zahada,pani mozte pomoct neake rady alebo rovno problem,mam motor 2.0l benzin rok 2000
dik za kazdu radu Wink
Návrat hore Goto down
pablo1
Pretekár
Pretekár

Male
Registrácia : 02.06.2009
Počet príspevkov : 432
Auto : Golf IV 1,9 tdi 66kw,AGR,hybrid 1749-35,FB PP764+soft Bhmotor 108kw,334nm

OdoslaťPredmet: Re: Problém zo štartovaním za ťepla......!!!   9/3/2011, 17:47

ja k problemu len tolko že mne ked zle startovalo za tepla zle tak to bol štarter,tak sa spravil repas a odvtedy startuje na brnk
Návrat hore Goto down
Sponsored content

OdoslaťPredmet: Re: Problém zo štartovaním za ťepla......!!!   

Návrat hore Goto down

Problém zo štartovaním za ťepla......!!!
Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Návrat hore 
Strana 2 z 2Choď na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Problém zo štartovaním za ťepla......!!!
» VAG, štartovanie
» problem so štartovanim nad 10°C resp. v lete...
» Problém so štartovaním - elektrika???
» Golf 1.4 Problem pri startovani

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF IV 1997-2003 :: Servis & Pomoc a Tuning & Styling :: Motor-
Prejdi na: