Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf

DomovPortálE-ShopFAQRegistráciaKontaktPrihlásenie

Share | 

problem so štartovanim nad 10°C resp. v lete...

Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Goto down 
AutorSpráva
Dominix
Autoškolák
Autoškolák

Male
Vek : 28
Registrácia : 30.09.2009
Počet príspevkov : 136
Auto : VW Golf IV. 2,0 benzin 116PS

OdoslaťPredmet: problem so štartovanim nad 10°C resp. v lete...   8/5/2011, 16:15

zdravim Vas....
mam taky problem ktory uz riesim dlhsiu dobu a nie ho vyriesit,mam Golf IV 2.0 benzin,86kw, r.v. 2000, problem je v tom ze ked bola vonku zima cca pod 10°C mohli byt aj -20°C motor mi stale naskocil na prvy krat bez najmenšich problemov,ake nahle sa otepli ako aj teraz a teplota okolia stupne na nad 10°C motor nie a nie naskocit, startuje tym sposobom zeby sa aj chytil ale nakoniec si to rozmysli a nenaskoci,vaäcsino musim startovat 4-5krat a potom idem uz bezproblemov...mate niekto podobny problem ale vedeli by ste mi poradit kde moze byt chyba,
vdaka
Návrat hore Goto down
Janny83
Pretekár
Pretekár

Male
Vek : 33
Registrácia : 07.11.2010
Počet príspevkov : 659
Auto : Golf IV 1.8T AUM 2002

OdoslaťPredmet: Re: problem so štartovanim nad 10°C resp. v lete...   8/5/2011, 18:00

ten problem ma spri rannych startoch alebo aj po zohriati motora?
Návrat hore Goto down
okaj28
Začiatočník
Začiatočník

Male
Vek : 39
Registrácia : 28.06.2009
Počet príspevkov : 46
Auto : golf 3 GTI

OdoslaťPredmet: Re: problem so štartovanim nad 10°C resp. v lete...   8/5/2011, 18:07

a co tak cidlo teploty vadne.ja som stym mal problem u motora 2.0 aqy a bola ustrelena riadiacka.stale pisalo na vagu cidlo teploty a po vymene za nove to iste.tak som vymenil pocitac a bezi ako ma.
Návrat hore Goto down
http://www.vw-club.sk/viewtopic.php?t=22036
Dominix
Autoškolák
Autoškolák

Male
Vek : 28
Registrácia : 30.09.2009
Počet príspevkov : 136
Auto : VW Golf IV. 2,0 benzin 116PS

OdoslaťPredmet: Re: problem so štartovanim nad 10°C resp. v lete...   9/5/2011, 10:55

no ten problem rano nemam lebo rano je este vonku chladno vtedy mi hned naskoci,ked prejdem dlhsiu trasu nad cca10km tak ked vypnem motor a zonovu ho nastartujem tak tiez naskoci hned na prvy krat,problem je zas ked postoji po nastartovani priblizne nieco cez hodinku potom sa znova opakuje problem,...cele to je tak čudne a vobec nemozem nato prist ze kde je chyba

čidlo teploty tiez pripada do uvahy ale ked na palubovke mi ukazuje stale spravnu teplotu,moze byt aj tak vadne? kolko ta vysla vymena riadiacej jednotky?
Návrat hore Goto down
Janny83
Pretekár
Pretekár

Male
Vek : 33
Registrácia : 07.11.2010
Počet príspevkov : 659
Auto : Golf IV 1.8T AUM 2002

OdoslaťPredmet: Re: problem so štartovanim nad 10°C resp. v lete...   9/5/2011, 17:44

fuu tak to je ozaj zaujimave a zahadne ale najskor to vyzera ozajk na to teplotne cidlo som myslel ci nahodou aj sviecky by to neboli ale to skor by ti na studeno nechytlo taze fakt zahada scratch a cidlo moze byt vadne lebo ak sa nemylim tak pre budik ti snima teplotu ine cidlo ako pre RJ ak sa mylim tak ma opravte
Návrat hore Goto down
okaj28
Začiatočník
Začiatočník

Male
Vek : 39
Registrácia : 28.06.2009
Počet príspevkov : 46
Auto : golf 3 GTI

OdoslaťPredmet: Re: problem so štartovanim nad 10°C resp. v lete...   9/5/2011, 20:22

jedno cidlo snima pe budik a aj pre riadiacku ma 4 piny a dva su pre budik a dva pre riadiacku.hlavne treba spravit diag.
Návrat hore Goto down
http://www.vw-club.sk/viewtopic.php?t=22036
Sponsored content

OdoslaťPredmet: Re: problem so štartovanim nad 10°C resp. v lete...   

Návrat hore Goto down

problem so štartovanim nad 10°C resp. v lete...
Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» problem so štartovanim nad 10°C resp. v lete...
» Golf 1.4 Problem pri startovani
» PROBLEM MOTOR
» problem s ABS
» problem svetla

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF IV 1997-2003 :: Servis & Pomoc a Tuning & Styling :: Motor-
Prejdi na: