Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf

DomovPortálE-ShopFAQRegistráciaKontaktPrihlásenie

Share | 

Môj Golfík od Pacificu :)

Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Goto down 
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorSpráva
iqlogic
Pretekár
Pretekár

Male
Vek : 28
Registrácia : 18.05.2011
Počet príspevkov : 316
Auto : VW Golf IV, 1.9TDI-PD, 74kW

OdoslaťPredmet: Re: Môj Golfík od Pacificu :)   5/7/2011, 23:22

nechápem prečo by to malo hrať na p..u ... v kufri sub bude a kompá vpredu tiež ... ovály hrajú v pláte velmi dobre a fakt neviem ako si prišiel na opak ... mne sa viac páči priestorovejší zvuk a preto mi kompá vpredu nestačia ... ak tebe áno, v poriadku, ale netrep blbosti, že tie ovály zahrajú zle ...
Návrat hore Goto down
gabesz0102
Agent
Agent

Male
Vek : 35
Registrácia : 25.10.2008
Počet príspevkov : 1576
Auto : MK2,GIV

OdoslaťPredmet: Re: Môj Golfík od Pacificu :)   6/7/2011, 17:12

@iqlogic napísal:
nechápem prečo by to malo hrať na p..u ... v kufri sub bude a kompá vpredu tiež ... ovály hrajú v pláte velmi dobre a fakt neviem ako si prišiel na opak ... mne sa viac páči priestorovejší zvuk a preto mi kompá vpredu nestačia ... ak tebe áno, v poriadku, ale netrep blbosti, že tie ovály zahrajú zle ...
si vyber vatu z ucha alebo chod k usnemu,ked niekto trepe si ty,toto sa robilo pred 10-timi rokmi dozadu...
Návrat hore Goto down
iqlogic
Pretekár
Pretekár

Male

OdoslaťPredmet: Re: Môj Golfík od Pacificu :)   6/7/2011, 17:54

no dobre ... pobavil si Very Happy zrejme si posledných 10 rokov spal, pretože repro do pláta dávajú ľudia dodnes ... keď si nevieš nastaviť EQ na autorádiu, poprípade zosilňovač, je to tvoj problém a neznamená to, že týmto problémom trpia všetci, ktorí si dajú repro do zadného pláta Wink
Návrat hore Goto down
gabesz0102
Agent
Agent

Male

OdoslaťPredmet: Re: Môj Golfík od Pacificu :)   6/7/2011, 19:16

@iqlogic napísal:
no dobre ... pobavil si Very Happy zrejme si posledných 10 rokov spal, pretože repro do pláta dávajú ľudia dodnes ... keď si nevieš nastaviť EQ na autorádiu, poprípade zosilňovač, je to tvoj problém a neznamená to, že týmto problémom trpia všetci, ktorí si dajú repro do zadného pláta Wink
ludia ano,ale znalci nie Wink
Návrat hore Goto down
iqlogic
Pretekár
Pretekár

Male

OdoslaťPredmet: Re: Môj Golfík od Pacificu :)   6/7/2011, 19:38

no to by mi najskôr nejaký znalec musel povedať Rolling Eyes
a viac menej to je o tom, čo sa komu páči ... niekomu vyhovuje zvuk len z predných repro, inému sa páči keď sa zvuk šíri aj zozadu ... takže v mojom Golfe tie ovály budú a ty si do svojho daj čo len chceš Laughing
Návrat hore Goto down
Lajovw+
Agent
Agent

Male
Vek : 45
Registrácia : 13.04.2011
Počet príspevkov : 1541
Auto : AUDI A3 2.0TDI PD 125kW QUATTRO S-line ,ex VW GOLF 4 ,1,9 TDI PD 74kW ATD 2003

OdoslaťPredmet: Re: Môj Golfík od Pacificu :)   6/7/2011, 19:57

@gabesz0102 napísal:
@iqlogic napísal:

Exclamation Question Potom tie rádiá čo majú 6x cinchový výstup podla tohoto asi nevyrábajú znalci ,gabesz či sa mýlim? Laughing
Návrat hore Goto down
iqlogic
Pretekár
Pretekár

Male

OdoslaťPredmet: Re: Môj Golfík od Pacificu :)   6/7/2011, 20:50

tak a repro sú konečne na svojom mieste Smile

Návrat hore Goto down
gabesz0102
Agent
Agent

Male

OdoslaťPredmet: Re: Môj Golfík od Pacificu :)   6/7/2011, 21:02

@iqlogic napísal:
no to by mi najskôr nejaký znalec musel povedať Rolling Eyes
a viac menej to je o tom, čo sa komu páči ... niekomu vyhovuje zvuk len z predných repro, inému sa páči keď sa zvuk šíri aj zozadu ... takže v mojom Golfe tie ovály budú a ty si do svojho daj čo len chceš Laughing
... Mato88 by Ti o tom vedel "napisat" Razz
Návrat hore Goto down
gabesz0102
Agent
Agent

Male

OdoslaťPredmet: Re: Môj Golfík od Pacificu :)   6/7/2011, 21:04

@Lajovw+ napísal:
@gabesz0102 napísal:
@iqlogic napísal:

Exclamation Question Potom tie rádiá čo majú 6x cinchový výstup podla tohoto asi nevyrábajú znalci ,gabesz či sa mýlim? Laughing
a podla teba vyrabaju 6cichove vystupy len kvoli ovalom????
Návrat hore Goto down
iqlogic
Pretekár
Pretekár

Male

OdoslaťPredmet: Re: Môj Golfík od Pacificu :)   6/7/2011, 21:10

gabo ... ja sa nespolieham len na to, čo kto napíše ... ovály som počul hrať už v xyz autách, mal som ovály 3 roky v Punte a viem, že zlý zvuk to nemá a už vôbec nie keď ich napájaš zosíkom Smile ale tak keď tu toľko mudruješ, skús hodiť lepší nápad ako spraviť hudbu vzadu Wink
Návrat hore Goto down
gabesz0102
Agent
Agent

Male

OdoslaťPredmet: Re: Môj Golfík od Pacificu :)   6/7/2011, 21:16

@iqlogic napísal:
gabo ... ja sa nespolieham len na to, čo kto napíše ... ovály som počul hrať už v xyz autách, mal som ovály 3 roky v Punte a viem, že zlý zvuk to nemá a už vôbec nie keď ich napájaš zosíkom Smile ale tak keď tu toľko mudruješ, skús hodiť lepší nápad ako spraviť hudbu vzadu Wink
lol! [img] [/img]toto som mal v G2 v kufri,a vpredu kompa a nic viac netreba Wink
Návrat hore Goto down
iqlogic
Pretekár
Pretekár

Male

OdoslaťPredmet: Re: Môj Golfík od Pacificu :)   6/7/2011, 21:19

Very Happy Very Happy Very Happy ja z teba nemôžem ... čítaš vôbec, čo píšem? Sub v kufri mám aj ja, aj kompá v predných dverách, ale ja chcem, aby mi zvuk šiel aj zozadu a tým zvukom zozadu nemyslím basy z kufra Very Happy
Návrat hore Goto down
gabesz0102
Agent
Agent

Male

OdoslaťPredmet: Re: Môj Golfík od Pacificu :)   6/7/2011, 21:29

@iqlogic napísal:
Very Happy Very Happy Very Happy ja z teba nemôžem ... čítaš vôbec, čo píšem? Sub v kufri mám aj ja, aj kompá v predných dverách, ale ja chcem, aby mi zvuk šiel aj zozadu a tým zvukom zozadu nemyslím basy z kufra Very Happy
to Ty necitas co ja pisem..."viac netreba"zvuk aj tak ide,ci Ty sedis na zadnych??? Laughing
Návrat hore Goto down
iqlogic
Pretekár
Pretekár

Male

OdoslaťPredmet: Re: Môj Golfík od Pacificu :)   6/7/2011, 21:34

no ale to tebe viac netreba ... ja proste chcem, aby na mňa tie repro "kričali" aj zozadu ... mám doma 5.1 sústavu a vo zvuku je poriadny rozdiel keď ide len z predných repro alebo aj zo zadných ...
Návrat hore Goto down
Lajovw+
Agent
Agent

Male
Auto : AUDI A3 2.0TDI PD 125kW QUATTRO S-line ,ex VW GOLF 4 ,1,9 TDI PD 74kW ATD 2003

OdoslaťPredmet: Re: Môj Golfík od Pacificu :)   6/7/2011, 21:36

@gabesz0102 napísal:
@Lajovw+ napísal:
@gabesz0102 napísal:
@iqlogic napísal:

Shocked práveže podla mna sa 6 cinchové výstupy vyrábajú nie kvoli oválom alebo kruhom alebo pre mna za mna aj trojuholníkom, ale kvôli tomu že trebárs tuto iqlogic si chce dať dozadu okrem sub aj normál repro ,tak iba kvoli tomu a ničomu inému.A už mi to naozaj nedá nenapísať a majitel Smile témy mi iste prepáči toto OT ale ja som ešte asi nestretol negatívnejšie naladeného chlapca gabesz ako si ty, sorry ale už by ma roztrhlo ak to nenapíšem Laughing
Návrat hore Goto down
Lajovw+
Agent
Agent

Male

OdoslaťPredmet: Re: Môj Golfík od Pacificu :)   6/7/2011, 22:06

Twisted Evil jaj a ešte toto som chcel: neboj sa nič iqlogic,určite si tomu neublížil s tými oválmi, ak budeš mať dobre nastavený zosík, tak to bude hrať good, a ja sa napríklad dokážem tešiť aj z toho keď niekto druhý si urobí niečo sám a má z toho radosť Shocked
D R Ž Í M P A L C E!!! Very Happy
Návrat hore Goto down
nikibad
Agent
Agent

Male
Vek : 33
Registrácia : 22.01.2009
Počet príspevkov : 1518
Auto : Golf IV 1,6 16V 2003

OdoslaťPredmet: Re: Môj Golfík od Pacificu :)   6/7/2011, 22:12

no ja mam ovaly v zadu jBL sice na radio bez zosiku plato som si robil s mdf dosky,koli tomu ze som nechcel orig zničit.A poviem ti ze hraju krasne a počut ich perfekte na radiu sa da naladiť hlasitost s predu zozadu. ked som mal subak v kufry tak to zvyraznilo len basy Very Happy takže určite budeš mať lepši zvuk s tymy ovalmi zozadu ako bez nich ! Smile
Návrat hore Goto down
gabesz0102
Agent
Agent

Male

OdoslaťPredmet: Re: Môj Golfík od Pacificu :)   6/7/2011, 22:18

@Lajovw+ napísal:
@gabesz0102 napísal:
@Lajovw+ napísal:
@gabesz0102 napísal:
@iqlogic napísal:

Shocked práveže podla mna sa 6 cinchové výstupy vyrábajú nie kvoli oválom alebo kruhom alebo pre mna za mna aj trojuholníkom, ale kvôli tomu že trebárs tuto iqlogic si chce dať dozadu okrem sub aj normál repro ,tak iba kvoli tomu a ničomu inému.A už mi to naozaj nedá nenapísať a majitel Smile témy mi iste prepáči toto OT ale ja som ešte asi nestretol negatívnejšie naladeného chlapca gabesz ako si ty, sorry ale už by ma roztrhlo ak to nenapíšem Laughing
este ,ze ta neroztrhlo..kto by tu potom pisal??? Laughing ja si myslim,ze som realista a nie negativista,v zivote su dolezitejsie veci ,ktore vedia robit radost,treba postupit do ineho levelu...no ale ako kazdy musime tym prejst...aby sme to vedeli porovnat.peace Wink
Návrat hore Goto down
iqlogic
Pretekár
Pretekár

Male

OdoslaťPredmet: Re: Môj Golfík od Pacificu :)   6/7/2011, 22:30

to gabesz0102:
Čím viac vecí ťa dokáže potešiť, tým lepšie Wink A prečo vlastne všetci negativisti o sebe tvrdia, že sú realisti? Very Happy Berte to ako rečnícku otázku a koniec OT, pls Smile

to nikibad:
Ja som tiež rozmýšľal o vyrobení komplet nového pláta, ale toto riešenie sa mi pozdávalo viac Razz jednoduchšie a uhľadenejšie Smile a máš aj foto toho pláta?

to Lajovw+:
díky moc, každý palec sa zíde Very Happy a to OT máš odpustené Cool Very Happy

A už sa neviem dočkať kedy tú hudbu dorobím, nejak sa mi to stále predlžuje Rolling Eyes
Návrat hore Goto down
Lajovw+
Agent
Agent

Male

OdoslaťPredmet: Re: Môj Golfík od Pacificu :)   6/7/2011, 22:33

No ako povieš, ale ty si rozšíril rozmer debaty už mimo toto forum, a myslím že tiež už dokážem v realnom živote rozoznávať dôležité veci od pixovín. Ja som tu písal o prístupe,lebo určite si aj ty mal raz 22 a jak tak kukám neni to tak davno, a tiež si chcel veci po svojom a možno to tiež nebolo vždy správne, ale už idem ...... lebo nevyriešime nič. Ja len že chalan to chce takto , tak má to mať -jeho auto,jeho hudba a podla mna to zobral za celkom dobrý koniec. HOWGH Laughing
Návrat hore Goto down
Sponsored content

OdoslaťPredmet: Re: Môj Golfík od Pacificu :)   

Návrat hore Goto down

Môj Golfík od Pacificu :)
Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Návrat hore 
Strana 3 z 8Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Môj Golfík od Pacificu :)
» Moj daľší Golfík :)
» Bývalí Golfík II 1.6D
» Golfík
» Môj Golfík 1,9 TDI

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF IV 1997-2003 :: Môj Golf-
Prejdi na: