Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf

DomovPortálE-ShopFAQRegistráciaKontaktPrihlásenie

Share | 

Môj čierny športiak :)

Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Goto down 
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorSpráva
IbansheeI
Vodič
Vodič

Male
Registrácia : 18.06.2011
Počet príspevkov : 166
Auto : VW Golf IV 1.9TDI, 81kw

OdoslaťPredmet: Re: Môj čierny športiak :)   5/3/2012, 20:57

golf sa dnes trosku zapotil.. tahal svoju mladsiu sestru.. Sad

Návrat hore Goto down
IbansheeI
Vodič
Vodič

Male

OdoslaťPredmet: Re: Môj čierny športiak :)   12/3/2012, 19:53

golfaci radim vam vycistite si tieto odtoky v prednych blatnikoch lebo vam zacne hrdzaviet blatnik ako mne.. Sad ked som odkryl podbeh tak ma skoro trafil slak.. What a Face

vybral som odtial asi tri plne hrste bordelu..

Návrat hore Goto down
Lajovw+
Agent
Agent

Male
Vek : 45
Registrácia : 13.04.2011
Počet príspevkov : 1541
Auto : AUDI A3 2.0TDI PD 125kW QUATTRO S-line ,ex VW GOLF 4 ,1,9 TDI PD 74kW ATD 2003

OdoslaťPredmet: Re: Môj čierny športiak :)   12/3/2012, 20:40

nuž čas a vlhko sú svine.... Crying or Very sad
Návrat hore Goto down
IbansheeI
Vodič
Vodič

Male

OdoslaťPredmet: Re: Môj čierny športiak :)   12/3/2012, 20:51

tak tak.. ale nastastie to je len povrchova hrdza tak sa to da v pohode opravit ale aj tak.. Sad ty ked budes vymienat som zvedavy kolko tam toho budes mat..
Návrat hore Goto down
Lajovw+
Agent
Agent

Male
Auto : AUDI A3 2.0TDI PD 125kW QUATTRO S-line ,ex VW GOLF 4 ,1,9 TDI PD 74kW ATD 2003

OdoslaťPredmet: Re: Môj čierny športiak :)   12/3/2012, 21:03

Very Happy aby si nebol sklamaný, ja už s tým mám svoje skúsenosti, zvyknem to občas "vysypať"
ale uvidíme... What a Face
Návrat hore Goto down
wl4do
Pretekár
Pretekár

Male
Vek : 31
Registrácia : 09.07.2009
Počet príspevkov : 539
Auto : MK IV 1999, 1.9 TDI, 66 kW, ALH

OdoslaťPredmet: Re: Môj čierny športiak :)   12/3/2012, 21:07

aaa... dobre poznám, tiez to mám kazdu chvilu dole a cistim. Prvykrat po rozobrani som tam mal nejaky piesok ale toto je uz dost :/
Návrat hore Goto down
MIWOGOLF
Pretekár
Pretekár

Male
Vek : 33
Registrácia : 22.02.2009
Počet príspevkov : 351
Auto : VW Golf Mk4 1.9tdi 6.6kw

OdoslaťPredmet: Re: Môj čierny športiak :)   12/3/2012, 22:42

tomu wer ja ked som menil tiez podblatniky pekny sajrajt som odtial vyskrabal. neviem ako je to uroben ze sa tam spina dostane.Smile
Návrat hore Goto down
IbansheeI
Vodič
Vodič

Male

OdoslaťPredmet: Re: Môj čierny športiak :)   13/3/2012, 10:34

lajo ako myslis sklamany? z tej hrdze? ono to fakt nevyzera dako vazne no ked zacnem brusit uvidim kam sa az dobrusim Rolling Eyes ale ty mas mladsie auto tak sa asi nemusis bat ak to cistis.. bounce
golfaci teraz ale riesim jeden problem s klimou.. mam climatronic a ked pustim naplno klimu tak mi ani neklesnu otacky ani nic a vzduch ide malo studeny.. moze to byt nieco vazne ci len naplnit ju treba? lebo som cital ze niektore systemy ani nezopnu kompresor pokial nemaju dost media.. je to tak aj u golfa?
Návrat hore Goto down
Lajovw+
Agent
Agent

Male

OdoslaťPredmet: Re: Môj čierny športiak :)   13/3/2012, 10:45

@IbansheeI napísal:
lajo ako myslis sklamany? z tej hrdze? ono to fakt nevyzera dako vazne no ked zacnem brusit uvidim kam sa az dobrusim Rolling Eyes ale ty mas mladsie auto tak sa asi nemusis bat ak to cistis.. bounce
golfaci teraz ale riesim jeden problem s klimou.. mam climatronic a ked pustim naplno klimu tak mi ani neklesnu otacky ani nic a vzduch ide malo studeny.. moze to byt nieco vazne ci len naplnit ju treba? lebo som cital ze niektore systemy ani nezopnu kompresor pokial nemaju dost media.. je to tak aj u golfa?

ale ja som to myslel zo srandy Smile , že keď dám dolu môj podblatník, tak tam nebude hrdza, aspoň dúfam What a Face , lebo zvyknem to občas keď sa nudím odšrobovať ,ten spodok a vyčistiť ten maras odtiaľ, naposledy som to robil síce niekedy v novembri, ale bola pohoda,tak hádam to tak zostalo...
Tak akože aby si nebol sklamaný ,že tam nebudem mať hrdzu pirat What a Face
Návrat hore Goto down
IbansheeI
Vodič
Vodič

Male

OdoslaťPredmet: Re: Môj čierny športiak :)   14/3/2012, 18:35

sme sa nepochopili..lebo ja som to ze som zvedavy kolko tam toho budes mat ty myslel na bordel.. nie na hrdzu.. Smile mas mladsie auto a hrdza na nom nema co hladat.. a niesom taky typ ze by som ti ju prial.. aby bolo jasno bounce
inak klima je uz vyriesena.. bolo ju treba len naplnit.. len zvlastne ze aj teraz ked ju zapnem tak neklesnu otacky ani nepocut nic cvaknut len zrazu zacne chladit.. v podstate sa mi to paci take tiche Very Happy
Návrat hore Goto down
Lajovw+
Agent
Agent

Male

OdoslaťPredmet: Re: Môj čierny športiak :)   14/3/2012, 19:43

Smile aha, tak sorry, niečo tam bolo , ale podstatne menej ako u teba , len ja som to už čistil, asi za to...
Návrat hore Goto down
IbansheeI
Vodič
Vodič

Male

OdoslaťPredmet: Re: Môj čierny športiak :)   14/3/2012, 21:46

tak to bude tym.. lebo ktovie ci tieto moje uz boli vobec niekedy cistene.. inak uz poskladaj ten predok som strasne zvedavy na to.. bounce lebo mozno to budem chciet velmi podobne.. Cool
Návrat hore Goto down
wl4do
Pretekár
Pretekár

Male
Vek : 31
Registrácia : 09.07.2009
Počet príspevkov : 539
Auto : MK IV 1999, 1.9 TDI, 66 kW, ALH

OdoslaťPredmet: Re: Môj čierny športiak :)   15/3/2012, 16:07

IbansheeI díky za pripomenutie tych podbehov, som to dal dnes dole a pffuu Rolling Eyes (fotodoku v mojej téme) Laughing
Návrat hore Goto down
Lajovw+
Agent
Agent

Male

OdoslaťPredmet: Re: Môj čierny športiak :)   15/3/2012, 19:47

@IbansheeI napísal:
tak to bude tym.. lebo ktovie ci tieto moje uz boli vobec niekedy cistene.. inak uz poskladaj ten predok som strasne zvedavy na to.. bounce lebo mozno to budem chciet velmi podobne.. Cool

ešte trošku vydrž , a bude aj predok, už je to na spadnutie What a Face
Návrat hore Goto down
IbansheeI
Vodič
Vodič

Male

OdoslaťPredmet: Re: Môj čierny športiak :)   20/3/2012, 00:21

tu su este fotky spinacky.. oblepil som ju foliou ktora ma povrch ako semiš.. je to skoro ako latka a vyzera to elegantnejsie ako karbon ale trosku horsie sa s nou pracuje.. ten spodny kryt by som este chcel dokoncit ale nieje cas davat dole volant a nechcem sa do toho pustat tak zatial je to takto..

foto pred

foto po

a este bocne kolieska popolniku.. skoda tej ryhy tam.. SPROSTE POGUMOVANIE Evil or Very Mad najradsej by som to vsetko nalakoval len kto sa s tym ma prplat.. mozno raz..

Návrat hore Goto down
Lajovw+
Agent
Agent

Male

OdoslaťPredmet: Re: Môj čierny športiak :)   20/3/2012, 13:41

Smile no však neni to zlé, len na tomto tiež bude všetko vidieť, a tam okolo volantu , na tej vrchnej strane sa lubi dosť držať prach , a to v tom čiernom bude podla mňa dosť vidieť....
Návrat hore Goto down
IbansheeI
Vodič
Vodič

Male

OdoslaťPredmet: Re: Môj čierny športiak :)   21/3/2012, 16:40

tiez som sa toho bal ze to bude velmi vidiet ale zatial pohoda.. Smile
Návrat hore Goto down
IbansheeI
Vodič
Vodič

Male

OdoslaťPredmet: Re: Môj čierny športiak :)   28/3/2012, 22:19

ludia dnes som opravoval mikrospinac v soferovych dverach.. nabohoval som sa hadam aj na cely rok.. najviac asi s lankom vonkajsej klucky.. lebo som nepoznal system no teraz by som to uz mal rychlejsie.. a este ked som konecne rozobral tu krabicu zo spinacmi sa mi to cele vysypalo tak som musel skumat co kam patri.. nikomu to neprajem robit trvalo mi to asi 4hodiny.. ale aspon to uz funguje ako ma.. na vine boli studene spoje..

ak by niekto mal tiez problem s centralom a chce si zanadavat tak navod je tu:
http://www.skodaoctavia.cz/clanek/mikrospinac-zamku
Návrat hore Goto down
IbansheeI
Vodič
Vodič

Male

OdoslaťPredmet: Re: Môj čierny športiak :)   31/3/2012, 19:19

tak po dlhsej dobe sa ozyvam s (takmer) dokoncenym interierom.. bounce mal som ho okrem stropu cely rozobraty riesilo sa viacej veci napr.

vrzganie pristrojovky- celu rozobrat, vycistit vsetky plasty, trecie plochy namazat specialnym sprejom a zlozit.. vysledok je ze sa mozte opriet na ktore kolvek miesto nic ani nepipne a pocas jazdy tiez konecne ticho
vyhrievanie sedacky- musel som rozobrat sedak a zaletovat prepaleny spoj
cupliky centralu sli prec lebo pocas jazdy vrzgali a nemohol som si vylozit laket Very Happy nahradili ich zaslepky
budiky- vymienal som smd ledky ktore podsviecuju displeje (dakujem bacilussovi za rady) lebo svietili asi tak na 20% a este som montoval chromove kruzky (diki mato88) a skalpelom som si vyrezal z folie loga R32
dekor okolo radia, popolniky, napojaky dostali karbonovu foliu
ramik policky, plast okolo manzety, drziaky laktovej opierky,... dostali cierny matny lak
potom som cely interier vratane stropu vytepoval a vsetko vycistil, rozdiel bol vidiet hlavne na clonitkach a na strope ze bol zasednuty a nakoniec pribudli nove origo velurove R32 roberceky

takze golfan je zvnutra docela cukor este par malickosti musim dotiahnut.. a na jar ma caka exterier hlavne nove kolesa folie na okna atd atd.. bounce

Naposledy upravil IbansheeI dňa 21/9/2012, 14:17, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
IbansheeI
Vodič
Vodič

Male

OdoslaťPredmet: Re: Môj čierny športiak :)   20/9/2012, 22:38

-
Návrat hore Goto down
Sponsored content

OdoslaťPredmet: Re: Môj čierny športiak :)   

Návrat hore Goto down

Môj čierny športiak :)
Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Návrat hore 
Strana 2 z 3Choď na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Môj čierny športiak :)
» čierny dym z výfuku
» moj golf
» Môj čierny tátoš 1.4 16V r.v 1998
» tdi 81kw chip 130ps,,naj 172000km, cierny dym

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF IV 1997-2003 :: Môj Golf-
Prejdi na: