Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf

DomovPortálE-ShopFAQRegistráciaKontaktPrihlásenie

Share | 

Mizne voda - pomôže výmena vodnej pumpy.

Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Goto down 
AutorSpráva
Wenco13
Začiatočník
Začiatočník

Male
Vek : 32
Registrácia : 21.09.2010
Počet príspevkov : 24
Auto : WW Golf IV variant 1.9 TDI

OdoslaťPredmet: Mizne voda - pomôže výmena vodnej pumpy.   4/7/2012, 19:12

Čaute šráci. Už som to tu raz rozoberal. Mám problém. Keď sa mi zohreje auto na 90 stupnov, odstavím ho, za cca 10-15 min. nájdem pod autom v mieste kde je nádobka na vodu mláku, otvorím nádobku a tá je suchá, preto musím doliať aj cca 2 l vody a tak môžem pokračovať. Stáva sa to aj počas jazdy, pal. poč. začne vypisovať ,,doplnte chladiacu kvapalinu", zastavím, voda v nádobke až buble/vre/, otvorím pomaly viečko, voda následne zmizne do systému a až po doliatí môžem pokračovať. Predpokladám že voda pravdepodobne uniká cez prepad expančnej nádobky. Vraj to môže byť tesnenie pod hlavou, ale počul som už, že to môže byť aj vodná pumpa /určite lacnejšia záležitosť/. Myslíte, že ju mám skusiť vymeniť a ak to nebude fungovať, tak sa pustiť do výmeny tesnenia? Nemáte s tím niekto skúsenosť? ďakujem za rady.
Návrat hore Goto down
baciluss
VW Junior
VW Junior

Male
Vek : 36
Registrácia : 05.09.2007
Počet príspevkov : 2241
Auto : VW BORA 99, 1.9TDI AGR(66kW v serii)

OdoslaťPredmet: Re: Mizne voda - pomôže výmena vodnej pumpy.   5/7/2012, 01:49

Dalsi pripad a este horsi Evil or Very Mad
Mily Wenco,
Este sam vies, ze si to tu uz raz preberal a AJ TAK zalozis novu temu. Prosimta precitaj si znovu pravida hlavne body o zakladani novych tem.
Ked sa ti tak velmi trati voda tak bohuzial ti neodpovieme k tvojim otazkam kedze na tvoje auto nevidime. Ja osobne by som dal dole vsetky dekle ktore sa daju dat dole aby som mal dobry pristu v miestach predpokladaneho problemu, natlakoval chladiaci system (povolenym tlakom podla manualu) a potom sa len pozeral odkial to tecie. To nie je az taka tazka robota aby si tu vypisoval otazky teorie. Ten cas co si tu stravil pisanim si mohol vyuzit na hladanie tej netesnosti. A ani nemusi ist za nijakym sracom a platit mu za to co vies najst aj sam. Len smelo do toho. Netreba sa toho bat a cakat, ze ta zavada najde teba.
Tema sa zamyka. Dalej pokracuj v teme ktoru si uz s touto problematikou rozbehol.
Dakujem za pochopenie.
Návrat hore Goto down

Mizne voda - pomôže výmena vodnej pumpy.
Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Mizne voda - pomôže výmena vodnej pumpy.
» výmena rozvodov + vodná pumpa
» netopí a mizne voda
» Vodna pumpa
» Výmena Rozvodov

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF IV 1997-2003 :: Servis & Pomoc a Tuning & Styling :: Motor-
Prejdi na: