Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf

DomovPortálE-ShopFAQRegistráciaKontaktPrihlásenie

Share | 

Svieti dobíjanie , pri vyšších otáčkach motora zhasne.....

Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Goto down 
AutorSpráva
death6
Začiatočník
Začiatočník

Male
Vek : 37
Registrácia : 25.07.2009
Počet príspevkov : 27
Auto : GOLF IV 1,9 tdi

OdoslaťPredmet: Svieti dobíjanie , pri vyšších otáčkach motora zhasne.....   14/11/2012, 15:05

Už dva dni sa mi stáva že keď naštartujem ostane svietiť dobíjanie , keď sa pohnem a zvýšim otáčky motora tak zhasne a potom to už ide ako má aj keď zastanem a znovu naštartujem tak už pekne zhasne . niekedy sa mi ale stane že začne svietiť aj počas jazdy a vtedy stačí zvýšiť otáčky a zhasne nevie niekto čo stým? alternátor? alebo zlý kontakt?
Návrat hore Goto down
nikibad
Agent
Agent

Male
Vek : 33
Registrácia : 22.01.2009
Počet príspevkov : 1518
Auto : Golf IV 1,6 16V 2003

OdoslaťPredmet: Re: Svieti dobíjanie , pri vyšších otáčkach motora zhasne.....   14/11/2012, 18:34

zmeraj si ake napatie tlači alternator ked to naštartujes a svieti. ak je pod 14 V tak je niečo zle predpoklad je regler na alternatore. bud kup novy alebo starši na vyskušanie či to prestane a budeš vediet .
Návrat hore Goto down
death6
Začiatočník
Začiatočník

Male
Vek : 37
Registrácia : 25.07.2009
Počet príspevkov : 27
Auto : GOLF IV 1,9 tdi

OdoslaťPredmet: Re: Svieti dobíjanie , pri vyšších otáčkach motora zhasne.....   14/11/2012, 18:58

oki diki vyskusam aj ked regler sa menil pred pol rokom ale ktovie ......akurat som sa bol previest tak po nastartovani dobijanie zhaslo ako má a cca po pol kilometri sa znova zaplo tak som pridal plyn na nejakych 3000 otacok a vtedy zhaslo a uz bolo dobre az po koniec jazdy cca 30 km
Návrat hore Goto down
fastrac8250
Autoškolák
Autoškolák

Male
Registrácia : 29.03.2012
Počet príspevkov : 57
Auto : Golf IV 1,9 TDI 85 kW

OdoslaťPredmet: Re: Svieti dobíjanie , pri vyšších otáčkach motora zhasne.....   15/11/2012, 09:10

ked ho musis vytocit az na 3000 otacok tak nieoc nebude v poriadku daj si ho niekde preskusat
Návrat hore Goto down
GOLF4maxtunning
Začiatočník
Začiatočník

Male
Vek : 30
Registrácia : 07.03.2013
Počet príspevkov : 4
Auto : VW GOLF 4 1,6 16V edition chiptunning

OdoslaťPredmet: Re: Svieti dobíjanie , pri vyšších otáčkach motora zhasne.....   7/3/2013, 23:24

Ahoj mal som rovnaky problem, skus otvorit poistkovu skrinu rovno nad akumulatorom. Mal som povoleny srob na poistke, cele sa to prehrievalo a trochu rozdtavilo plast. Ak sa domnievam spravne rozobrat, vycistit, lahko prebrusit pilnikom.... :g4b:
Návrat hore Goto down
http://www.modelhobby.sk
Sponsored content

OdoslaťPredmet: Re: Svieti dobíjanie , pri vyšších otáčkach motora zhasne.....   

Návrat hore Goto down

Svieti dobíjanie , pri vyšších otáčkach motora zhasne.....
Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Svieti dobíjanie , pri vyšších otáčkach motora zhasne.....
» alternátor
» ESP,ABS svieti
» svieti kontrolka EPC a vyfukovych plynov
» Svieti ABS

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF IV 1997-2003 :: Servis & Pomoc a Tuning & Styling :: Motor-
Prejdi na: